Český Revival v kinách s prehľadom porazil Ohnivý kruh

Česká komédia Revival s Mariánom Geišbergom v jednej z hlavných úloh sa počas uplynulého víkendu stala najnavštevovanejším filmom v slovenských kinách. Na nový film režisérky Alice Nellis, ktorý prichádzal s povesťou horúceho kandidáta na komédiu leta, bolo zvedavých takmer 5500 divákov.

revival
Marián Geišberg a Miroslav Krobot v komédii Revival slovenských divákov pritiahli do kín.
Autor: Grafield Film

Príbeh veľkého comebacku štvorice starnúcich rockerov s prehľadom porazil veľkorozpočtový hollywoodsky blocbuster Ohnivý kruh (3729 divákov), aj pokračovanie animovaného filmového hitu Príšerky: Univerzita (3368 divákov), ktoré v rebríčku návštevnosti za uplynulý víkend skončilo tretie.

Okrem Mariána Geišberga sa na koncertné pódiá v Revivale vrátili aj také hviezdy ako Bolek Polívka, Karel Heřmánek a Miroslav Krobot. Spolu s nimi v novinke účinkujú Vojta Dyk, Zuzana Bydžovská, Jana Hubinská a známy český zabávač Richard Genzer, ktorý si v Revivale zahral svoju prvú veľkú filmovú úlohu.

Revival mal svetovú premiéru začiatkom júla na medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch, kde získal Cenu divákov. V slovenských kinách sa premieta od 18. júla.

Súvisiace články:

Ďalšie články
medvede

Televízie ponúkajú na Veľkú noc oddych aj duchovno

17.04.2014 16:00

Zatiaľ čo Česká televízia predstaví na Veľkonočný pondelok premiéru digitálne reštaurovanej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku, slovenské televízie s novými nápadmi cez sviatky neprichádzajú.

môj pes killer, slovenský film, tiger award

Udeľovanie cien Slnko v sieti bude oslavou slovenského filmu

17.04.2014 14:00

Slávnostné udeľovanie národných filmových cien Slnko v sieti 2014 bude malou oslavou slovenského filmu.

Kapitán Amerika vládne akcii

17.04.2014 12:00

Captain America, legendárny hrdina, ktorý kedysi posmeľoval mladíkov nastúpiť do služieb Strýčka Sama, si hľadá cestu do 21. storočia.

Ladislav Ballek

RTVS si uctí pamiatku Ladislava Balleka

16.04.2014 12:04

Spisovateľ a bývalý veľvyslanec v Českej republike Ladislav Ballek zomrel v utorok 15. apríla vo veku 73 rokov. RTVS si ho v stredu uctí mimoriadnym vysielaním na Dvojke.

Ľudia odporúčajú