Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Príbeh Lisbeth Salanderovej pokračuje!

Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti je opäť napínavý príbeh so zaujímavou zápletkou a stretnete svoje obľúbené postavy. Mikaela a Lisbeth. Na pokračovanie fenomenálnej série od Stiega Larssona Millennium čakali milióny čitateľov po celom svete.

Minulý štvrtok vyšla vo svetovej premiére aj na Slovensku – v jeden deň a v jednu hodinu vyšla v desiatkach krajín a v celkovom náklade 2,7 milióna kusov. Príbeh o investigatívnom novinárovi Mikaelovi Blomkvistovi a hackerke Lisbeth Salanderovej tak pokračuje.

Pozrite si VIDEO-reportáž z jedinečnej akcie:

"Štvrtý diel série Millennium, knihu Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti, vydal Ikar a začína sa približne tam, kde sa skončil tretí diel z pera Stiega Larssona. Mikaela Blomkvista nachádzame v časopise Millennium, ktorý má však ťažkosti a ako soľ potrebuje nejakú bombu, ktorou zaboduje u čitateľov…aj nových majiteľov.

David Lagercrantz - Dievča, ktoré uviazlo v
pavúčej sieti
David Lagercrantz - Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Ikar

Do príbehu vstupuje špičkový odborník na výskum umelej inteligencie profesor Frans Balder. Ten zavolá uprostred noci Blomkvistovi s tým, že disponuje šokujúcimi informáciami o amerických tajných službách. Prezradí mu, že bol v kontakte s mladou geniálnou hackerkou. A Blomkvist tuší, o koho ide.

Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku. Berie na seba riziká, ktorým sa doteraz vyhýbala. Toto sa na ňu nepodobá…

V Blomkvistovi skrsne nádej na senzačné odhalenie, ktoré on aj časopis Millennium zúfalo potrebujú. Ako zvyčajne, Lisbeth sleduje svoje vlastné ciele. Nadišiel čas, aby sa ich životné cesty opäť stretli.

Román Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti z pera Davida Lagercrantza je najočakávanejšou novinkou tohto leta a rozhodne nesklame fanúšikov larssonovskej trilógie, ani čitateľov dobrej severskej detektívky.

S touto knihou súťažíte aj o ďalších 201 cien na www.topkrimi.sk.

Čítajte tiež:

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Salvador Dalí Ilustrácie zo 60. rokov

Salvador Dalí: Ilustrácie zo 60. rokov

12.02.2017 05:00

Keď mal Salvador Dalí ilustrovať Bibliu, veľmi starostlivo zbieral informácie a niekoľkokrát ju prečítal. Výsledkom bol unikátny cyklus ilustrácií biblických príbehov.

Phil Knight, Shoe Dog

Phil Knight - Shoe Dog. Tajomstvo značky NIKE

10.02.2017 07:00

Toto je úžasný príbeh o značke NIKE. A za jej tajomstvom sa skrýva Phil Knight. Tajomný chlapík sa konečne rozhodol porozprávať svoj príbeh v podobe skromných a zábavných pamätí.

Thomas More Utópia

Thomas More: Utópia

10.02.2017 05:00

Prvý slovenský preklad klasického diela (vyšlo roku 1516 v Antverpách), z ktorého u nás dosiaľ vyšli len fragmenty.

zemetrasenie, seizmológ,

Panamu zasiahlo zemetrasenie, v metropole sa triasli mrakodrapy

20.02.2017 22:18

Silno pociťované zemetrasenie otriasalo mrakodrapmi v hlavnom meste Panamy a vynútilo si evakuáciu niektorých budov.

Herbert Raymond McMaster

Trump si za bezpečnostného poradcu vybral generála McMastera

20.02.2017 21:35

Americký prezident Donald Trump si ako nového poradcu pre národnú bezpečnosť vybral generála Herberta Raymonda McMastera.

Marián Tkáč

Matica sa podpísala pod škandalózne video

20.02.2017 20:00

Ustanovizeň, ktorá by mala budovať povedomie národa, namiesto toho pustila na verejnosť video, z ktorého cítiť obhajobu fašistického Slovenského štátu.

vitalij čurkin

Zomrel ruský veľvyslanec pri OSN Vitalij Čurkin

20.02.2017 19:10, aktualizované: 20:50

Vo veku 64 rokov v New Yorku náhle zomrel dlhoročný veľvyslanec Ruska pri OSN Vitalij Čurkin.