Keď sa v divadle minú všetci muži, prichádza Táňa Radeva

30.11.2016 16:00
Táňa Radeva
Táňa Radeva stvárni v novej čiernej komédii rovno štyri mužské úlohy. Autor: ,

Čierna komédia o tom, že s mužmi je ťažko a bez nich ešte ťažšie oživí repertoár komorného bratislavskej divadla GUnaGU.

Novinka z pera Viliama Klimáčka má pod názvom Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) v GUnaGU premiéru v piatok 9. decembra. Ako ďalej informovala produkčná manažérka GUnaGU Linda Skrúcaná, v novej hre v réžii Sone Ferancovej muži Viktor Horján, Martin Hronský a Martin Meľo hrajú tri ženy a všetkých štyroch mužov v príbehu stvárňuje jedna herečka, Táňa Radeva. Po premiére je novinka v sídle divadla GUnaGU na Františkánskom námestí 7 v Bratislave najbližšie na programe 10., 11., 12. a 17. decembra, vždy o 19.30 h.

Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) je čiernou komédiou o manželstve. Sleduje tri veľmi turbulentné vzťahy – ex modelku a jej bohatého podnikateľa, bývalú pankáčku a jej pobožného manžela a nakoniec submisívnu ženu, týranú vlastným partnerom. Soňa Ferancová, ktorá v GUnaGU hosťuje po rokoch, text Viliama Klimáčka naštudovala ako modernú komédiu o rozbitých vzťahoch dnešných ľudí. Ferancová sa do povedomia nielen bratislavského publika zapísala napríklad inscenáciami v Divadle Aréna Boh masakra od Yasminy Rezy, Lochheadovej Perfect days a známeho Absolventa Terryho Johnsona.

Na príprave nového titulu v GUnaGU sa popri nej podieľali i Slavo Solovic (hudba) a Simona Vachálková (kostýmy).

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Viliam Klimáček #Soňa Ferancová #Divadlo GUnaGU #Táňa Radeva #Muži sa minuli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku