Štúdio L+S zostáva s divákmi aj počas leta

05.07.2017 16:00
peter lipa
Diváci sa môžu tešiť aj na komorný koncert Petra Lipu a Milana Lasicu. Autor:

Bratislavské Esko uvedie do záveru júla viaceré komédie, ktoré tradične doplní komorný koncert Petra Lipu a Milana Lasicu.

Známe slovenské komorné divadlo, bratislavské Štúdio L+S pokračuje vo svojej tradícii letných predstavení. Štvrtý rok si tak môžu návštevníci divadla vychutnať komédie z jeho repertoáru aj v čase divadelných prázdnin, a to počas celého júla. "Divadlo sme počas prázdnin po prvý raz otvorili v roku 2014 a stretlo sa to s veľmi dobrým ohlasom. Letné obdobie si každý z nás spája s dovolenkou a príjemnou zábavou. A tú práve divadlo so svojim repertoárom komédií a správne nastavenou klímou ponúka,“ hovorí výkonný riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič.

Zo svojej repertoárovej klasiky uvedie divadlo počas júla napríklad inscenácie Život na trikrát so skvelým kvartetom Vášáryová – Sládečková – Lasica – Kňažko, alebo hit uplynulej sezóny, hra Môj dobrý kamarát, kde sa o bránice divákom postarajú v hlavných úlohách s Adym Hajdu a Lukášom Latinákom. Predstavenie Starí majstri zas patrí dvojici Milan Lasica a Martin Huba. Tohtoročnou novinkou v repertoári bude večer v podaní 3T-Tri tvorivé tvory. Táto improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško sa tiež postará o skvelý letný večer v divadle svojim situačným humorom. Program doplní tradične komorný koncert, počas ktorého si Peter Lipa pozve na javisko Milana Lasicu. Najbližšie v nedeľu je 9. júla na programe komédia Yasminy Reza Život na trikrát, následne v pondelok 10. júla a aj v utorok 11. júla uvedie divadlo titul Môj dobrý kamarát. Leto v Štúdiu L+S potrvá do 24. júla.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Štúdio L+S #leto 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku