Festival Cirkul'art sa vracia do záhrady

25.04.2018 07:00
Cirkul´art
Festival Cirkul´art sa presúva do Stupavy. Autor:

V prostredí Kaštieľskeho parku Stupavy sa diváci môžu tešiť na čarovnú atmosféru maringotiek, cirkusových šapitó a lietajúcich akrobatov od výmyslu sveta.

Víkend plný divadla, nového cirkusu a živého súčasného umenia sa koná v termíne 25.-27. mája 2018. Festival po 7 rokoch opúšťa Bratislavu a smeruje do romantického Kaštieľskeho parku v Stupave. Park je národnou kultúrnou pamiatkou v ktorej sa nachádza rybník, zelené trávnaté plochy a unikátne dreviny a flóra.

Snahou festivalu je vytvoriť atmosféru pikniku s príchuťou lietajúcich akrobatov nad hlavami návštevníkov. Rozprávková cirkusová dedinka v prostredí krásnej historickej záhrady ponúkne divákom neopakovateľné umelecké zážitky.

Celý Zámocký park ožije divadlom a cirkusom. Povrazochodec vysoko nad jazerom, najväčší marionetový cirkus sveta s nadrozmernými zvieracími bábkami, akrobati, divadelníci, kúzelníci, klauni, vzdušné konštrukcie, malé a veľké cirkusové šapitá s hlavným top programom, maringotky, bábkové divadlá, worshopy a tvorivé tréningové zóny, kde si malí a veľkí môžu vyskúšať rôzne cirkusové disciplíny a techniky. Skrátka umelci a program od výmyslu sveta. Súčasťou festivalu sú aj kompletné služby, aby návštevník mohol v komfortne na mieste zotrvať s rodinou či priateľmi po celý deň. K dispozícii bude okrem štýlovej food zóny aj cirkusový bar so živou hudbou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Stupava #Cirkul´art
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk