Osmijanko otvára bábkové divadlo

25.05.2020 09:00
Osmijankove rozprávky
Bratislavské bábkové divadlo sa vracia s Osmijankom. Autor:

Bratislavské bábkové divadlo pri príležitosti Medzinárodného dňa detí otvorí svoju záhradu po dvoch mesiacoch od začiatku šírenia koronavírusu, a to predstavením Osmijankove rozprávky o princeznách.

Podujatie sa uskutoční v záhrade na Škultétyho 5 vedľa divadla v nedeľu 31. mája o 14.30. Vstup je bezplatný, ale lístok je nutné „zakúpiť“ výhradne on-line prostredníctvom webovej stránky divadla a systému MaxiTicket. Priestor záhrady je veľký, no počet miest je limitovaný na 100 a medzi divákmi budú zachované dvojmetrové rozstupy. Miesta vedľa seba budú vyhradené iba na požiadanie pre rodinných príslušníkov alebo partnerov. V prípade veľkého záujmu sa odohrá aj druhé bezplatné predstavenie o 16.30, takisto s obmedzenou kapacitou 100 miest.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Osmijanko #Bratislavské bábkové divadlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku