Zuzana Mauréry: Oplatí sa viac spoznať kultúru rakúskych susedov

Herečka a speváčka Zuzana Mauréry má pocit, že tohto roku začala prázdninovať už v januári. Do programu sa jej totiž dostali samé na čas náročné záležitosti, ktoré sa neoplatí zanedbať – medzi ne napríklad patrí maľovanie bytu. Napriek tomu športuje, číta a čaká ju aj divadlo.

11.08.2011 05:14
Zuzana Mauréry Foto:
Herečka Zuzana Mauréry.
debata

"Často hrávam tenis a dala som sa aj na antigravity, čo je také špeciálne cvičenie v zavesenej sieti. Visíme tam ako netopiere alebo opice a aj samotné cviky majú väčšinou zvieracie názvy.

Po lete, v budúcej sezóne ma čaká pokračovanie seriálu Panelák. Na konci septembra budem mať premiéru v divadle GUnaGU – Veľká killovačka na námestí Billa Gatesa a hneď na začiatku októbra ma čaká premiéra v pražskom Divadle v Řeznické – Noci neuchopiteľnej lás­ky.

Väčšinou bývam cez leto dosť nekultúrny človek. No bola som na viedenskom Jazz Feste na koncerte Lizy Minnelli v Statsoper. Sedela som vo štvrtom rade a bol to bol pre mňa zážitok. Čítam o čosi viac ako počas roka, ale zas nič intelektuálne… Momentálne o Barbre Streisand. Vraj to bola ,mrcha’ (tvrdí moja mama), ale ja ju celkom chápem. A dala som si záväzok viac spoznať kultúrne a športové možnosti našich rakúskych susedov. Stoja za to."

debata chyba