Začína sa Topfest, vystúpia na ňom Karel Gott aj Bastille

, 30.06.2017 12:00
Karel Gott Lýra 50
Spolu s Karlom Gottom by sa na koncerte malo zúčastniť aj viacero hudobných hostí. Autor: ,

Jeden z najväčších festivalov na Slovensku Topfest odštartuje na letisku v Piešťanoch v piatok a bude trvať až do nedele rána. Organizátori stavili na celkom divoké karty – od rockovejších kapiel sa odklonili a tento rok sa zamerali na širšie publikum.

Na festivale zaspieva aj Karel Gott. Ponúkne to najlepšie zo svojho repertoára vrátane najväčších hitov. Spolu so 77-ročným spevákom by sa na koncerte malo zúčastniť aj viacero hudobných hostí. „Priveziem so sebou hostí, ktorí neskazia žiadnu zábavu,“ citovali organizátori speváka, ktorý na Topfeste vystúpi v sobotu.

Medzi najväčšie ťaháky patrí aj spevák, ktorý vystupuje pod pseudonymom Rag'n'Bone Man. Vlani ho preslávil hit Human a tento rok získal Britskú hudobnú cenu pre objav roka. Na Topfeste vystúpi v piatok, rovnako ako gipsy-punkový živel Gogol Bordello či londýnske popové kvarteto Bastille. Okrem spomínaných ťahákov sa na festivale objaví aj škótska pesničkárka Amy Macdonald a nechýbajú slovenskí a českí hudobníci ako Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile, Peter Nagy, Xindl X, Kabát a mnohí iní.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Topfest #Rag'n'Bone Man #Piešťany #Karel Gott #Gogol Bordello
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk