Bude to masaker, sľubuje Cibula festu kapela Kryštof

Už po jedenástykrát privíta fanúšikov slovenskej a českej hudobnej scény Cibula Fest, ktorý svoj stan rozloží v dňoch 18. až 21. júla na letisku v Holíči. Festivalové brány sa otvárajú už vo štvrtok 18. júla o 12.00 h a počas troch dní sa na troch pódiách vystrieda takmer 60 kapiel, interpretov či DJ-ov. TASR o tom informoval PR manažér Dodo Mikláš.

18.07.2019 07:00
Richard Krajčo Foto: ,
„Nebude to klasické festivalové vystúpenie, ale samostatný koncert na festivale,“ tvrdí frontman kapely Richard Krajčo. Na snímke z roku 2013.
debata

Jedným z headlinerov bude skupina Kryštof, ktorá odohrá svoj koncert v piatok 19. júla. Bude to ich jediné vystúpenie v rámci leta na Slovensku. Kryštof na tomto festivale vystúpil aj v minulosti, tentokrát to bude naozaj výnimočné. Do Holíča totiž prinesie svoju šou, ktorá sa do histórie českej pop music zapísala veľkými písmenami a vyšla aj na DVD nosiči.

„Bude to masaker. Strahovský koncert sme trochu zmenšili do festivalovej podoby, no nebude chýbať nič, čo bolo aj na najväčšom koncerte v histórii našej kapely. Animácie, showefekty, približne 120 svetiel, takmer sto štvorcových metrov led obrazoviek a mnoho ďalších prekvapení. Nebude to klasické festivalové vystúpenie, ale samostatný koncert na festivale,“ tvrdí frontman kapely Richard Krajčo. Do Holíča tak smeruje niekoľko kamiónov s technikou a Krajčo sľubuje najlepší koncert, aký kedy na Slovensku odohrali.

Okrem jednej z najlepších českých kapiel posledných rokov si budú môcť návštevníci Cibula Festu vychutnať aj vystúpenia takých hviezd ako Iné Kafe, Peter Nagy, Dalibor Janda, Kali, Polemic, Gladiátor, Mandrage, Smola a hrušky, Bijouterier či jednej z najlepších svetových Queen performance kapiel Queenie a ich Relived Show. Po ročnej prestávke sa do Holíča vracia aj Motozóna s Rock Stage a chýbať nebude ani Cool Arena, kde si na svoje prídu najmä fanúšikovia hip-hopu a reggae.

„Po desiatich rokoch sa mení aj dispozícia festivalu, skvalitňujú sa služby, stanové mestečko bude bezplatné a zatraktívňujeme voľnočasové aktivity,“ uviedol pre médiá organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Holič #Kryštof #Cibula fest