Mestské hradby ožijú kultúrou

Mestské hradby už po druhýkrát ožijú kultúrou v rámci festivalu Bratislavské kultúrne leto. Už túto sobotu 13. 8. je vo výnimočných historických priestranstvách pripravený pestrý program.

, 13.08.2022 12:00
Bratislavské kultúrne leto Foto:
Snímka z predchádzajúceho ročníka Bratislavského kultúrneho leta.
debata

Podujatia pre najmenších

14:30 Dobrý deň, pán Grimm! Divadlo SpozaVoza

Bábková inscenácia pre deti a dospelých. Hlavnými predstaviteľmi sú bratia Grimmovci, ktorí hľadajú najväčší strach a rozprávajú (ne)skutočné príbehy. Diváci spoznajú hravou formou príbehy plné humoru, priateľstva, ale aj zvláštnych bytostí.

15:30 Ivan a mačky Divadlo SpozaVoza

Inscenované čítanie na motívy knihy J. Blažkovej: Mačky vo vreci. Ivan býva so zlostnou babkou v hore. Jedného dňa mu prikáže utopiť mačky. Ivan sa vyberá na dlhú cestu plnú dobrodružstva a dobrých skutkov. Zachráni mačky, ktoré zlostná babka napchala do vreca?

Hudobné programy

17:00 Ivana Mér

Koncert skladateľky a speváčky, ktorej hudba vyviera z ticha, inšpirovaná spevom mora, prírodnými živlami a vnútorným svetom duše.

Ivana Mer - Earth

18:30 Vrana Mariana

Koncert umelkyne, ktorá svojou hudbou prináša hmlové a dymové zafarbenie v jej autentickom prejave. Venuje sa alternatívnemu popu na hranici indie folku a ľahkého jazzu.

20:00 DJ Miklei

Energický techno set mladej DJky pochádzajúcej z Ukrajiny.

Vstupné na podujatie, ktoré je realizované v spolupráci s Bratislava Tourist Board a s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, je zdarma.

Celý program Bratislavského kultúrneho leta nájdete na www.kulturneleto.sk

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kultúra #Bratislavské kultúrne leto #mestské hradby
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy