Cibula Fest pozýva na koncerty skupín Kabát, Horkýže Slíže aj No Name

Program najväčšieho česko – slovenského multižánrového festivalu Cibula Fest 2023 v termíne 21. – 23. júla je už takmer kompletný. Pripravené bude aj nadštandardné stanové mestečko. TASR o tom informoval PR manažér Dodo Mikláš.

08.04.2023 17:00
Topfest Pepa Vojtek Kabat Foto Pavol Karell Foto:
Na Cibula Feste vystúpi aj obľúbená česká skupina Kabát. Na snímke frontman Pepa Vojtek.
debata

Na Cibula Feste sa tento rok predstavia kapely a interpreti Kabát, Habera a Team, Horkýže Slíže, Mirai, Tomáš Klus, No Name, Peter Nagy a Indigo, Gladiator, Kali a Peter Pann, Sima, Majself, Traktor, Heľenine oči, Harlej a ďalší, preto sa očakáva výrazne vyššia návštevnosť ako v minulých rokoch. Aj z tohto dôvodu budú v porovnaní s minulými rokmi možnosti stanového mestečka posilnené.

„Možnosti festivalového ubytovania sú často jedným z najrozhodujú­cejších faktorov pre to, aby bol návštevník spokojný s celým festivalom. My to vnímame rovnako, a preto je aj úroveň tejto služby pre nás vysokou prioritou. Zároveň však chceme, aby bola cenovo veľmi priaznivá a prijateľná pre všetkých. V symbolickej cene za pobyt v stanovom mestečku sú všetky služby už zahrnuté,“ hovorí organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Habera Čítajte viac Cibula Fest 2023 bude podľa organizátorov najlepší v jeho histórii

Súčasťou pobytu v stanovom mestečku je aj možnosť parkovania automobilu priamo pri stane či možnosť prísť s karavanom. Samozrejmosťou sú pravidelne udržiavané sociálne zariadenia, sprchovacie boxy, pitná voda, ale aj vonkajšie i vnútorné umývadlá s úžitkovou vodou. Pre bezpečnosť osobných vecí bude možné využiť uzamykateľné boxy či nabíjacie boxy na mobilné telefóny," dodal Chrenka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #No Name #kabát #Horkýže Slíže #Cibula fest