Lovestream sa nezadržateľne blíži. Prvý deň odštartuje v naozaj veľkom štýle

Tretí ročník festivalu Lovestream sa bude konať od piatka 16. do nedele 18. augusta na starom letisku v bratislavských Vajnoroch. Na akých interpretov sa môžete tešiť prvý deň?

24.05.2024 05:00
Speváčka Rita Ora pre promovaní albumu You & I. Foto: ,
Speváčka Rita Ora.
debata (1)

50 Cent

50 Cent, rodným menom Curtis James Jackson III, je oceňovaný raper, podnikateľ, herec a producent z Queensu v New Yorku.

Tento držiteľ ceny Grammy, ktorý je považovaný za jedného z najtalentova­nejších a najplodnejších hudobných umelcov svojej doby, sa preslávil svojím debutovým albumom Get Rich or Die Tryin', ktorý prekonal všetky rekordy, a odvtedy predal viac ako 30 miliónov albumov po celom svete a získal množstvo prestížnych ocenení.

50 Cent
Video
Zdroj: TV Pravda

Jackson využil svoju hviezdnu silu na to, aby prekročil hranice bezkonkurenčného úspechu ako podnikateľ, herec a producent. V súčasnosti má za sebou najväčšiu premiéru seriálu v histórii na stanici Starz s filmom Power Book II: Ghost.

Jackson si vybudoval prosperujúcu televíznu a filmovú kariéru ako najlepší producent vo svojej triede a zároveň ako hviezda. V roku 2005 založil spoločnosť G-Unit Film & Television.

Rita Ora

Fanúšikov Lovestream festivalu určite poteší skvelá britská speváčka Rita Ora, ktorá patrí medzi najžiadanejšie a najsexi speváčky súčasnosti.

Od roku 2012, kedy sa stala známou, predala neuveriteľných sedem miliónov singlov, nahrala desiatky hitov a na konte má aj platinový debutový album s názvom Ora. Jej posledný album vyšiel v roku 2023 s názvom You & I.

Rita Ora
Video
Zdroj: TV Pravda

Singly Hot Right Now v spolupráci s Dj Fresh a How We Do (Party) ju preslávili a udržali na vrchole britskej hitparády. V roku 2012 stala umelkyňou s najväčším počtom singlov na prvom mieste britského singlového rebríčka.

Po účinkovaní na hollywoodskom striebornom plátne sa v roku 2017 vrátila k hudbe vypredaným európskym turné s tridsiatimi tromi koncertmi a rok 2018 ukončila očakávaným vydaním druhého štúdiového albumu Phoenix, ktorý opäť jej fanúšikov dostal.

Spolupracovala aj so zosnulým hudobníkom Avicim v piesni Lonely Together.

Rosa Linn

Rosa Linn je mladá a odvážna hudobná umelkyňa, ktorá sa nielenže vymanila z konzervatívneho prostredia svojho rodného mesta Vanadzor v Arménsku, ale zároveň sa zapísala do histórie ako prvá globálna hudobná senzácia z tejto krajiny.

Vo veku 22 rokov je už Rosa živým dôkazom toho, že ak sa odvážite snívať vo veľkom, môžete to dosiahnuť.

Rosa Linn
Video
Zdroj: TV Pravda

Prvý singel KING predstavil jej jedinečný štýl. Univerzálny charakter piesne so zmesou ruštiny a angličtiny sa stal hitom pre publikum na celom svete.

Veľký zlom pre Rosu nastal, keď bola vybraná, aby reprezentovala Arménsko na pesničkovej súťaži Eurovízia v máji 2022. Jej pieseň SNAP sa stala obľúbenou u fanúšikov a rýchlo sa stala virálnou, s viac ako 3 miliónmi streamov denne na Spotify. Zaspievala si aj na turné Ed Sheerana.

Dennis Lloyd

Dennis Lloyd je multiinštrumen­talista, hudobník, spevák a skladateľ, ktorý pochádza z Tel Avivu v Izraeli. Je známy svojím žánrovo pestrým zvukom, v ktorom sa plynule prelínajú prvky popu, R&B a elektronickej hud­by.

Dennisa katapultoval k medzinárodnému uznaniu jeho prelomový singel Nevermind v roku 2016. Nákazlivá melódia piesne a Lloydov oduševnený vokál zasiahli Publikum na celom svete a vyniesli mu významné uznanie.

Dennis Lloyd
Video
Zdroj: TV Pravda

Hudobník uchvátil publikum skladbami ako Never Go Back, Alien a Young Right Now s Robinom Schulzom. Obrovským lákadlom sú aj jeho vystúpenia pred publikom naživo, ako napríklad na svetovom hudobnom festivale Coachella.

Chase & Status

Chase & Status je elektronická hudobná producentská dvojica z Londýna, ktorú tvoria Saul Milton a Will Kennard. Okrem toho s nimi na live koncertoch vystupujú aj MC Rage & Andy Gangadeen.

Chase & Status
Video
Zdroj: TV Pravda

Drum and bassová dvojka funguje spolu už od roku 2003 a na konte majú množstvo hudobných ocenení. Ich najnovší hudobný počin sa volá Baddadan.

Calin & Viktor Sheen

Calin a Viktor Sheen sú známe mená na českej hudobnej scéne, predovšetkým v žánroch rap a hip-hop. Calin je známy svojou jedinečnou schopnosťou spájať príbehy s hlbokými emóciami v textoch svojich piesní. Jeho tvorba často odráža osobné zážitky a spoločenské témy, čo rezonuje s mnohými poslucháčmi.

Viktor Sheen, zaujme svojou charizmatickou osobnosťou a technicky pôsobivým štýlom rapovania. Jeho piesne sú energické a často sa zameriavajú na motiváciu a sebarealizáciu. Viktor Sheen sa tiež vyznačuje spoluprácami s ďalšími umelcami, čo pridáva k jeho hudbe rozmanitosť.

Calin & Viktor Sheen
Video
Zdroj: TV Pravda

Spoločne, Calin a Viktor Sheen prinášajú na scénu silnú kombináciu lyrického umenia a hudebnej energie, čo ich robí obľúbenými medzi mladým publikom.

Ich vystúpenia sú plné dynamiky a emocionálnej hĺbky, čo zaručuje, že ich koncert na festivale bude nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých návštevníkov.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #festival #Lovestream