Do ankety OTO 2006 sa bude hlasovať 2-krát

14.12.2006 15:00

S novým spôsobom hlasovania štartuje v týchto dňoch ďalší ročník diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO). Za svojich obľúbencov z televíznej obrazovky bude tentokrát verejnosť hlasovať v dvoch kolách.

V tom prvom, od 15. decembra do 14. januára, sa bude hlasovať v jednotlivých kategóriách až za štyri mená či relácie. Po uzávierke sa hlasy zrátajú a sedem osobností a programov, ktoré získali v každej kategórii najviac sympatií, postúpia do druhého kola. Počas neho, od 26. januára do 23. februára, sa bude hlasovať za nominované mená či programy a v každej kategórii si diváci vyberú už len po jednom favoritovi.
 
Prostredníctvom ankety môže široká verejnosť hlasovať za svoju najobľúbenejšiu Osobnosť televízneho spravodajstva, športu, publicistiky, najobľúbenejšieho moderátora/-ku zábavných programov, speváčku, speváka, herečku, herca, zábavný program a program roka 2006. Novinkou je kategória Humorista. Aj v tomto roku udelí týždenník Eurotelevízia, ktorý je vyhlasovateľom ankety, odbornú novinársku cenu a nebude samozrejme chýbať ani uvedenie do Siene slávy jednej z významných osobností. Vyhlásený bude aj Absolútny OTO a túto sošku dostane ten víťaz, ktorý dostane najväčší počet hlasov.
 
Slávnostné vyhlásenie výsledkov 7. ročníka ankety odvysiela STV na Jednotke 14. marca 2007.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk