Susedov si pozrelo rekordných 1 317 000 ľudí

19.12.2006 15:42
Susedia
Nový slovenský "seriál" TV Markíza Susedia u divákov hneď na úvod zabodoval. Autor:

Svoj doterajší absolútny rekord sledovanosti dosiahol včerajší seriál Susedia pozrelo si ho 28,8 percent divákov, podiel na trhu predstavoval 66 percent a počet sledujúcich divákov sa vyšplhal až na číslo 1 milión 317 tisíc.

V danom vysielacom čase Susedia jednoznačne pokorili konkurenciu – STV1 v tom čase vysielala reláciu Niečo za niečo a TV JOJ seriál CSI Kriminálka Las Vegas. V číslach sledovanosti sa však darilo aj Vilovi Rozborilovi a jeho Vilomeninám. Vydanie, v ktorom proti sebe súperila Zdenka Predná s partnerom Petrom Novákom alias Šarkanom a Martina Šindlerová s Branislavom Záhradníkom dosiahlo 44,2 percentný podiel na trhu.

Susedia patria spoločne s reláciou Let´s Dance a reality-šou Nevesta pre milionára k najúspešnejším projektom TV Markíza v uplynulom roku. K týmto reláciám sa tiež zaradili napríklad Rozvedení so závazkami alebo prvé vysielania šou Nora a Braňa, ktorú po nezhodách s hlavnými protagonistami – manželmi Mojsejovcami z obrazovky stiahli.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku