Herec Tom Cruise sa tresol po vrecku

Tom Cruise (45), ktorého prepustili zo služieb filmovej spoločnosti Paramount, siahol do vlastnej peňaženky a zrazu bol z neho bos hollywoodskeho štúdia United Artists. Vyzerá to tak, že je rozhodnutý pokračovať v tradícii zakladateľov tejto filmovej továrne z roku 1919...

16.08.2007 13:00

Herci Mary Pickford, Douglas Fairbanks, Charlie Chaplin a režisér D. W. Griffith boli v dvadsiatych rokoch minulého storočia rovnako populárni a mali podobnú moc vo filmových kruhoch ako dnes Cruise.

Slávny herec nedávno dokončil prácu na prvej snímke pre svoje nové štúdio. Má názov Lions for Lambs a hrá v ňom po boku Meryl Streep a Roberta Redforda, ktorý je zároveň aj režisérom. Žeby to bol film, ktorý by Cruisovi konečne priniesol Oscara? To je v dnešnom Hollywoode – aj keď predčasne – najčastejšie kladená otázka.

Nesmieme zabudnúť ani na manželku Toma Cruisa Katie Holmesovú (28). Tiež by sa rada vrátila pred kamery, aby na ňu jej fanúšikovia nezabudli. Všetky plány sú jasné. Len sa nevie, čo povie na aktivity svojich rodičov ich malá dcérka Suri. O tom Hollywood ešte neklebetí.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba