Milan Markovič: Na parkete ho vraj tak skoro neuvidíme

Humorista Milan Markovič sa v noci z nedele na pondelok stal prvým vyradeným v tanečnej šou Let´s Dance. Porota aj televízni diváci mu za rumbu s partnerkou Michaelou Markovou poslali najmenej hlasov a to rozhodlo o finálnom umiestnení obľúbeného televízneho glosátora.

05.05.2008 20:00
Milan Markovič
Preľaknutý tanečník rumby - Milan Markovič.
debata

Vzhľadom na to, že Markovič v mladosti nechodil ani do tanečnej, môže byť jeho partnerka spokojná. V tanečnej kariére však pokračovať neplánuje. „Nikdy som nepatril medzi parketových veľkých zverov a mám dojem, že ani po tejto súťaži ma tak neuvidíte,“ prezradil pre Pravda.sk pred niekoľkými dňami ešte pred štartom televíznej šou Let´s Dance.

Vysvetlenie je prozaické. „To, čo vidíte na rôznych plesoch a iných podobných veselostiach, nemá takmer nič spoločné s nacvičenými figúrami a exaktnou choreografiou, ktorú do nás vbíjali,“ vysvetlil Markovič.

„Ja sa na také pekné veci najradšej pozerám, radšej sedím a diskutujem,“ uviedol najstarší účastník Let´s Dance 2, z ktorého tanečnej kariéry si uťahovalo aj niekoľko kolegov od diskusného stola v Sedem s.r.o. „Ale rýchlo prestali, keď som im povedal, že závisť je nepekná ľudská vlastnosť,“ s úsmevom zhrnul Markovič.

Moderátori Martin Pyco Rausch a Adela Banášová...
Preľaknutý tanečník rumby - Milan Markovič.
+18Z tohto záberu objektívu vyzerá moderátorka...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy