Žitného platničky si oddýchnu, Husárovej bude chýbať adrenalín

10.06.2008 03:12
Rastislav Žitný a Veronika Husárová
Rastislav Žitný a Veronika Husárová sa museli so šou Let´s Dance rozlúčiť.

Väčšinou salsové tanečné kolo sa v nedeľu večer stalo osudným pre tanečný pár Rasťo Žitný - Veronika Husárová. "Ja neplačem. Iba mi je hrozne teplo," podotkol smerom k fotografom Žitný, keď si po záverečnom utieral pot z tváre. Z tanečného parketu odchádzal s úsmevom a noblesou. Spokojný.

Tešil sa na oddych, ale aj z toho, že sa dostal až do polovice súťaže. Veď v hre už z pôvodných desiatich párov zostali len štyri. „Aj tí, čo vypadli pred nami, boli dobrí. Ide tu o zábavu, šou a vždy niekto musí dostať menej hlasov. O tom to je,“ povedal vcelku spokojný Žitný, ktorý postupoval z kola do kola s tým, že v každom môže skončiť práve on.

Moderátor hlavného markízackého spravodajstva mal v poslednom čase zdravotné problémy. Trápili ho platničky. „Už teraz mi ďakujú, že si oddýchnu,“ vyhlásil. Najťažším, ale zároveň aj najobľúbenejším tancom, ktorý musel v tanečnej šou prelúskať, bolo passo doble. Pomohla mu pritom minuloročná víťazka súťaže krásy i profesionálna tanečníčka Veronika Husárová.

„Rasťo na tréningoch napredoval. Stále vedel toho viac a viac a počas posledných nácvikov dokonca upozorňoval on mňa, čo mám robiť. Najväčšiu krízu sme mali počas posledného týždňa. Nacvičovali sme dva tance a mali sme tam dvíhačky, ktoré dopadli tak, ako dopadli. Modrinovo. Výsledok však stál za to,“ povedala Husárová, ktorá sa síce tešila na oddych, no tanečný adrenalín jej bude chýbať.

Rastislav Žitný a Veronika Husárová sa museli...
Športovec Rado Židek svoju tanečnú partnerku...
+6Športovec Rado Židek svoju tanečnú partnerku...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk