Kroner: Som starší, ale od Táne Pauhofovej som sa mal čo učiť

"Musí sa točiť veľa filmov, aby sa to ľudia naučili. Scénaristi, režiséri aj herci," odpovedal na jednu z otázok stredajšieho online rozhovoru herec Janko Kroner.

18.02.2009 07:30, aktualizované: 14:22
Ján Kroner Foto: ,
Herec Janko Kroner bude odpovedať online na otázky čitateľov.
debata

Na pretras prišla aj jeho rola a nakrúcanie filmu Polčas rozpadu. Partnerkou pred kamerou mu bola mladá herečka Táňa Pauhofová. „Aj keď som od nej starší, tak pri filme Polčas rozpadu som sa mal čo od nej učiť. Poznám ju od jej asi šiestich rokov, pretože bola výborná detská dabingová herečka, takže erotické scény vo filme boli pre nás aj tak trochu humorné,“ priznal Kroner.

Mlado vyzerajúci slovenský herec, ktorý dlhoročne patrí medzi idoly ženského publika, oslávi tento rok už 53. narodeniny. Diváci ho aktuálne veľmi dobre poznajú zo seriálovej produkcie. Objavil sa v seriáli STV Obchod so šťastím aj sitkome Profesionáli ako Miňo Demovič.

Odpovede Janka Kronera

V rámci skromnej filmovej produkcie sa od roku 2000 objavil hneď v niekoľkých snímkach. Menšie úlohy v projektoch O dve slabiky pozadu či Quartétto naposledy vystriedala ústrená mužská rola vo filme Polčas rozpadu, kde si zahral po boku Táni Pauhofovej či Diany Mórovej.

Táto snímka práve v týchto dňoch vychádza na DVD a aj o nej vám určite Ján Kroner rád porozpráva. Pýtať sa ho však môžete na všeličo ostatné.

Herec Ján Kroner je moderátorom relácie Hopla.
Ján Kroner, Diana Mórová a Táňa Pauhofová (hore...
+3Herec Ján Kroner na nakrúcaní nového seriálu...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy