Pozrite si trailer k novým Krotiteľom duchov

Vo videu sa ako členky nového tímu bojujúceho s paranormálnymi javmi v New Yorku predstavili Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones.

04.03.2016 12:00
Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kristen Wiig,... Foto:
Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon v novinke Krotitelia duchov.
debata
Spoločnosť Sony Pictures Entertainment zverejnila prostredníctvom služby YouTube prvý trailer k filmu Krotitelia duchov. Krátka upútavka novej verzie rovnomennej komédie z roku 1984 prináša zábery New Yorku a krotiteľky duchov, ktoré tam s nimi bojujú. Tvorcovia zároveň predstavili aj ich špecializáciu – Melissa McCarthy stvárni expertku zaoberajúcu sa paranormálnymi javmi, Kristen Wiig fyzičku častíc, Kate McKinnon jadrovú inžinierku a Leslie Jones sa predstaví ako tá, čo pozná New York. Vo videu sa tiež ukázal Chris Hemsworth, ktorý si vo filme zahral ich asistenta, ako aj zelený duch Slimer z prvých dvoch filmov.

V novinke sa okrem spomínaných herečiek predstavia aj hviezdy pôvodných Krotiteľov duchov z rokov 1984 a 1989 Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson či Sigourney Weaver. V snímke si tiež zahrá Andy García, ktorý stvárni starostu New Yorku. Herecké obsadenie dopĺňajú Michael K. Williams, Cecily Strong, Matt Walsh a Neil Casey. Režisérom komédie je Paul Feig, ktorý spolu s Katie Dippold napísal aj scenár.

Pôvodnú snímku z roku 1984 nakrútil rodák z Komárna Ivan Reitman, ktorý sa postaral aj o réžiu pokračovania z roku 1989. V oboch filmoch sa predstavili okrem spomínaných Murrayho, Aykroyda, Weaver a Hudsona aj Rick Moranis a Harold Ramis, ktorý zomrel predvlani vo februári. Sci-fi komédiu by mali do slovenských kín uviesť 28. júla 2016.

debata chyba
Viac na túto tému: #trailer #Melissa McCarthy #Krotitelia duchov 2016