Živí mŕtvi sú späť. Podarí sa vám uniknúť a prežiť?

28.08.2016 05:00
Fear of the Walking Dead Živí mŕtvi
Stanica AMC prichádza s novými dielmi populárneho zombie seriálu. Autor:

Patríte k fanúšikom seriálu Fear the Walking Dead, čiže Živí mŕtvi? Stanica AMC od 22. augusta prináša osem nových dielov ďalšej série populárneho zombie seriálu.

Tí najväčší priaznivci si mohli prvý diel vychutnať v pôvodnom znení o 3.00 h, v českom dabingu ho AMC odvysielala o 22.00 h. V očakávanej druhej sezóne seriálu Živí mŕtvi sa obľúbení hrdinovia stretávajú s nástrahami, ktoré im pripravil postapokalyptic­ký svet.

Siedmy diel sa s divákmi rozlúčil vo chvíli, keď rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda čelili dosiaľ najväčšej skúške. Postavy stratené vo vlastných charakteroch hľadajú cestu, ako prežiť v tej najkrutejšej realite. Ruka v ruke s nádejou, že nájdu miesto, ktoré dosiaľ nezasiahla infekcia, čelia zložitej otázke, čo pre nich teraz znamená rodina. Čoskoro zistia, že ani voda už nie je bezpečnejšia ako pevnina, a prežitie Armageddonu nie je automaticky liek na medziľudské vzťahy.

Naši hrdinovia, poznamenaní udalosťami na jachte Abigail, zistia, čo pre nich znamená slovo domov a tiež jeho protipól – samota. Všadeprítomné napätie a nedôvera silno ovplyvnia morálne hodnoty hlavných postáv a otáznik sa bude vznášať nad odolnosťou ich psychiky.

Medzitým čo Travis bojuje s nezvratnou temnotou, ktorá sa chystá pohltiť Chrisa, Alicia čelí vzdoru Madison nechať Nicka ísť. Smútok a bolesť sú Strandovi silným protivníkom a pre Danielovu pochybnú minulosť Ofélia stráca nádej v lepšie zajtrajšky. Kto sa teda ujme kormidla a stane sa prirodzeným lídrom, v ktorom ostatní nájdu oporu? Za čo ešte stojí bojovať v tomto šialenom svete? Ak vám zombíci nenaháňajú strach, sledujte seriál a dozviete sa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zombie #Živí mŕtvi #televízny program #seriál #Fear the Walking Dead #AMC
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk