Komédiu Pitch Perfect 3 nenakrúti Elizabeth Banks

05.09.2016 09:00
červené šaty pre bacuľky a ženy s krivkami -...
Herečka Rebel Wilson bude hviezdou komédie Pitch Perfect 3. Autor: ,

Pripravovanú hudobnú komédiu Pitch Perfect 3, ktorá bude pokračovaním snímok Ladíme! (2012) a Ladíme 2 (2015), bude nakoniec režírovať americká choreografka a filmárka Trish Sie.

Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter to oznámila herečka a filmárka Elizabeth Banks, ktorá mala novinku pôvodne nakrútiť, no začiatkom júna sa úlohy režisérky zriekla pre rodičovské povinnosti.

Štyridsaťdvaročná Banks mala nakrútiť ďalšiu časť obľúbenej filmovej série po tom, ako pod jej vedením vznikla spomínaná snímka Ladíme 2. Na obidvoch filmoch sa pritom podieľala aj ako producentka a zároveň si v nich zahrala. Objaviť by sa mala aj v Pitch Perfect 3, pričom znova bude aj producentkou. V novinke sa opäť ukážu Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld či Brittany Snow. Americká premiéra je naplánovaná na 22. decembra 2017.

Trish Sie nakrútila napríklad tanečnú snímku Let's Dance: All In (2014) či viacero videoklipov pre rockovú kapelu OK Go, pričom za klip k ich skladbe Here It Goes Again získala v roku 2007 cenu Grammy.

#Rebel Wilson #Pitch Perfect 3
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku