Filmové premiéry: Smajlíci na striebornom plátne aj návrat démonickej Annabelle

10.08.2017 16:00
Emoji Film
Emoji Film sleduje príbeh Smajlíkov, ktorých životný cieľ je jednoduchý – chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Autor:

Od štvrtka 10. augusta si diváci v slovenských kinách môžu pozrieť animovanú snímku Emoji Film či horor Annabelle 2: Stvorenie zla.

Emoji Film

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý – chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne – aby objavil kód, ktorý by ho „opravil“. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.

Annabelle 2: Stvorenie zla

Je späť! „Toto je náš nový sirotinec. Je veľký ako hrad! Môžete si dom užívať, ako budete chcieť. Dcéra nás opustila veľmi malá. Spojenie s ňou bolo najskôr veľmi slabé. Ale potom TO chcelo prejsť do bábiky a zostať s nami navždy. Súhlasili sme…“ Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014 Annabelle. Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca.

#Stvorenie zla #filmové premiéry #emotikon #Emoji Film #Annabelle 2
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk