Šou Remeslo má zlaté dno hľadá účinkujúcich, RTVS s ňou štartuje na jeseň

08.07.2018 12:00
remeslo má zlaté dno
Záujemcovia a záujemkyne sa do šou Remeslo má zlaté dno môžu prihlásiť do augusta. Autor:

Formát divákom a diváčkam priblíži jedinečné príbehy ľudí, ktorí zasvätili svoj život a prácu tradičnému remeslu a prinesie tiež zaujímavé fakty a informácie z tejto oblasti.

V deviatich epizódach sa predstaví šesť remeselníkov, z ktorých každý si vyberie troch učňov. Tým počas ôsmich týždňov odovzdajú svoje skúsenosti z kováčskej dielne, z výroby kachlíc, modrotlače či tkaniny a ďalšie zručnosti. V závere si remeselníci na základe skúšky vyberú do finále dvoch učňov. Jednému z nich sa tak podarí naučiť remeslu, ktoré mu môže zmeniť život. „Som veľmi rád, že môžem byť od začiatku súčasťou novej pripravovanej šou. Pevne verím, že programom oslovíme širokú verejnosť a dáme šancu ľudom prijať nové výzvy a naučiť sa niečo nové,“ povedal programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák.

Záujemcovia a záujemkyne sa do šou môžu prihlásiť do augusta, a to formou motivačných listov, v ktorých zdôvodnia svoju účasť a priblížia motiváciu stať sa súčasťou nového formátu.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#RTVS #Remeslo má zlaté dno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku