Charlieho Anjeli sú spať, na čele s Kristen Stewartovou

01.07.2019 09:00
Charlieho anjely
Zľava Ella Balinskaová, Kristen Stewartová a Naomi Scottová. Autor:

„Dobré ráno, Anjeli,” hovorí záhadný hlas a dáva tímu agentiek inštrukcie k ich ďalšej misii. Presne tak, Charlieho anjeli sú späť.

Kultová séria, ktorá je ženskou odpoveďou na Bondovky, sa do našich kín vráti už túto jeseň. A v novinke sa predstaví naozaj hviezdne ženské obsadenie – Anjelov si zahrajú Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Ella Balinskaová. Pozrite si prvý trailer k filmu Charlieho anjeli, v ktorom hlavné hrdinky bojujú s organizovaným zločinom (nielen) ženskými zbraňami.

Noví Charlieho anjeli vznikli pod režisérskou taktovkou talentovanej herečky a filmárky Elizabeth Banksovej, ktorú môžete poznať ako Effie zo série Hry o život či Gail z filmov Ladíme, ktorých druhý diel aj režírovala.

Ako noví anjeli sa predstavia herečka a modelka Kristen Stewartová (sága Twilight), Naomi Scottová známa z najnovšej disneyovky Aladdin či talentovaná Ella Balinskaová. Okrem nich sa vo filme ukáže aj režisérka filmu Elizabeth Banks, hollywoodska legenda Patrick Stewart (séria X-Men), Djimon Hounsou (Captain Marvel) či Sam Claffin (Hry o život).

K novému filmu vznikla aj titulná pesnička, o ktorú sa postaralo trio “hudobných” anjelov – Miley Cyrus, Ariana Grande a Lana Del Rey. Film príde do slovenských kín 7. novembra tohto roku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#film #Kristen Stewart #trailer #Charlieho anjeli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku