Markíza so šou Tvoja tvár znie povedome ovládla televízne obrazovky. Opäť

, 16.09.2019 16:00
tvoja tvár znie povedome,
Druhá epizóda Tváre prilákala 412-tisíc Slovákov k televíznym obrazovkám. Autor:

Televízny líder aj tento rok boduje so svojou imitačnou šou, v ktorej známe slovenské tváre vdýchnu nový život celosvetovým hviezdam. Druhá epizóda piatej série Tváre ovládla nedeľný večer.

Prvá epizóda vysielaná v nedeľu 8. septembra nielenže predstavila novú osmičku súťažiacich, ale v úlohe moderátora nastúpil Martin Nidokým. Ten nahradil Martina Pyca Rauscha, ktorý najnovšiu sezónu odmietol moderovať. Ani táto výmena obľúbenej tváre nezamávala so sledovanosťou. Premiéru piatej série si pozrelo až 450-tisíc Slovákov. V cieľovke 12 – 54 dosiahla sledovanosť úroveň 8.6% s trhovým podielom 27.5%.

Zahanbiť sa nenechala ani druhá epizóda odvysielaná 16. septembra. Síce sa sledovanosť v oboch cieľových skupinách mierne znížila, stále to však stačilo na presvedčivé víťazstvo v rámci nedele. Tvoja tvár znie povedome dominovala v cieľovke 12 – 54, ale aj 12+. O veľkú pozornosť sa postarala mladá herečka z Oteckov – Zuzana Kraváriková, z ktorej sa stal raper Kali.

V komerčnej cieľovej skupine dosiahla 7.8% rating s trhovým podielom na úrovni 25%. Oproti prvej časti rating klesol o 0.8%, trhový podiel o 2.5%. Celkovo si v skupine 12+ pozrelo časť, v ktorej vyhral herec Noël Czuczor ako spevák Jason Derulo, 412-tisíc divákov.

Herečka
		Karin
		Haydu.
Herec David
		Hartl.
+5Herečka Nela
		Pocisková.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oseriáloch #televízia Markíza #Tvoja tvár znie povedome
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku