Príliš osobnú známosť videlo už počas premiérového víkendu 70 712 divákov

Nová adaptácia knižnej predlohy Evity Twardzik Urbaníkovej predbieha divácky úspešnú snímku, nakrútenú tiež podľa Urbaníkovej knižnej predlohy, Všetko alebo nič.

21.01.2020 16:00
prilis osobna znamost Foto:
Film Príliš osobná známosť sa momentálne premieta v našich kinách.
debata (1)

Príliš osobná známosť získala počtom divákov počas premiérového víkendu druhé miesto v historickom rebríčku návštevnosti slovenských filmov počas „otváracích“ víkendov.

Spolu s predpremiérami tvorí jej publikum dokonca 74 686 osôb a veľký záujem potvrdzujú aj predpredaje na aktuálny týždeň. Snímka má teda najlepšie šance nadviazať na úspech predchádzajúceho filmu rovnakého tvorivého tímu, ktorý premiéroval s víkendovou návštevnosťou 64 896 osôb a dohromady ho v kinách videlo 338 000 divákov a diváčok.

„Chcem sa poďakovať všetkým divákom za to, že prišli do kina. Film sme robili pre ľudí, preto som vďačná za každého diváka. Spätná väzba od ľudí je pre nás dôležitá a teším sa, že film vzbudzuje pozitívny záujem,“ hovorí Marta Ferencová, režisérka a spoluscenáris­tka filmu.

„Vždy je príjemné vedieť, že sa na výsledok vašej práce teší množstvo ľudí. Som za to vďačná a je to super energia pri práci na ďalšom filme,“ dodáva autorka knižnej predlohy a spoluautorka scenára Evita Twardzik Urbaníková.

Príliš osobná známosť je film o láske k mužom, k deťom i k sebe samým. Rozpráva o zodpovednosti za tých, ktorých milujeme, ale aj za tých, ktorí ich milovali pred nami. Príbehy troch hrdiniek v podaní Petry Hřebíčkovej, Tatiany Dykovej a Elišky Balzerovej prinášajú publiku možnosť zasmiať sa i dojať situáciami, ktoré pozná možno aj zo svojho vlastního života.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #film #kino #Evita Urbaníková