TV tipy Pravdy: Výborná Frances McDormandová a Woody Harrelson vo filme Tri billboardy kúsok za Ebbingom

, 08.08.2020 10:00
Tri billboardy
Tri billboardy Autor:

To najlepšie z programu televízií od soboty 8. augusta do pondelka 20. augusta pre vás vybrala redaktorka Katarína Sedláková.

Sobota 8.8.:

Súkromná vojna, HBO, 20.00

Mária Colvinová (Rosamund Pikeová) je uznávaná vojnová reportérka. Nebojácne sa vrhá do predných línií konfliktov po celom svete, neustále balansuje medzi statočnosťou a šialenstvom. Odkedy bola na Srí Lanke zasiahnutá granátom, nosí charakteristickú pásku cez oko. Lenže všetky hrôzy, čo videla, si začnú vyberať svoju daň…

Nedeľa 9.8.:

Tri billboardy kúsok za Ebbingom, JOJ, 20.35

Skvelá britsko-americká čierna komédia. Režisér Martin McDonagh obsadil do hlavnej úlohy Mildred Haynesovej, ktorej zavraždili dcéru, výbornú Frances McDormandovú. Keďže vyšetrovanie sa niekoľko mesiacov bezvýsledne vlečie, rozhodne sa Mildred konať. Pri vjazde do mesta vylepí na tri billboardy kontroverzné odkazy adresované váženému šéfovi miestnej polície. Tým sa začne bitka medzi Mildred a zástupcami zákona…

Pondelok 10.8.:

Love Life, HBO, 21.00

Nový romantický seriál zachytáva cestu krehkej krásky (Anna Kendricková) – od prvej lásky až k tej poslednej a sleduje, ako nás ľudia, s ktorými sa stretávame, ovplyvňujú a formujú, kým s jedným z nich nezostaneme už navždy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#TV program #Tri billboardy kúsok za Ebbingom #Súkromná vojna #Love Life
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku