TV tipy Pravdy

, 02.10.2020 18:00

To najlepšie z programu televízií na sobotu 3. októbre a nedeľu 4. októbra pre vás vybrala redaktorka Katarína Sedláková.

Sobota 3. 10.: Unesený, ČT2,

Pozrite si trailer k filmu

Kto má rád napätie, možno uvíta belgicko-francúzsky triler o únose bohatého priemyselníka, mocného a arogantného Stanislasa Graffa. Tomu za bieleho dňa zviažu ruky, nasadia čiernu kapucňu a odrežú mu prst, čo vraj unesenému dá šancu na pohľad do vlastného vnútra, na svoj život a hodnoty. Inak prežíva tragédiu rodina, ktorá postupne spoznáva druhý život Stanislasa, otca, manžela, syna. Výkupné je vysoké a mnohí z firmy si môžu skryto so Stanislasom vyrovnávať účty. A on nechápe, prečo toľko otáľajú s výkupným.

Nedeľa 4. 10.: Volanie divočiny, HBO, 20.00

Pozrite si trailer k novému sprfacovaniu Volania divočiny.

Nová filmová verzia nesmrteľnej knihy Jacka Londona od režiséra Chrisa Sandersa. V príbehu z mrazivého kanadského Yukonu v čase vrcholiacej zlatej horúčky sa hlavných úlohách predstavia skvelí Harrison Ford a Omar Sy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#TV tipy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku