Vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej si RTVS pripomenie vo výnimočnej Chvíľke poézie

, 22.02.2021 11:28
Chvilka poezie Matej Marusin  foto Tomas Klenovsky
Najnovšia Chvíľka poézie sa nakrúcala vo Veľkej Mači priamo pred domom Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Sonety Williama Shakespeara interpretujú herci Kristína Kanátová a Matej Marušin. Autor:

Sonety Williama Shakespeara interpretujú herci priamo vo Veľkej Mači.

v nedeľu uplynuli tri roky od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

RTVS si túto tragickú udalosť pripomenie v novej časti cyklu Chvíľka poézie, ktorú uvedie v premiére v pondelok 22. februára o 20.10 h na Dvojke a na facebookovom profile RTVS.

Najnovšia Chvíľka poézie sa nakrúcala vo Veľkej...
Najnovšia Chvíľka poézie sa nakrúcala vo Veľkej Mači priamo pred domom Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Sonety Williama Shakespeara interpretujú herci Kristína Kanátová a Matej Marušin. Autor: Tomáš Klenovský

Chvíľka poézie pravidelne zachytáva aj aktuálne dianie v spoločnosti, či už išlo o prvú vlnu koronavírusu alebo nedávne plošné testovanie, či ocenenie laureátky Nobelovej ceny za literatúru.

Najnovšia Chvíľka poézie sa nakrúcala vo Veľkej Mači priamo pred domom Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Sonety Williama Shakespeara interpretujú herci Kristína Kanátová a Matej Marušin.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Chvíľka poézie #RTVS
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku