Pokračovanie akčnej komédie Zabijakov osobný strážca 2 doplnia dve známe hviezdy

Hviezdnej trojici Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson a Salma Hayek z prvého dielu, ktorý jemne parodoval romantický film Osobný strážca s Kevinom Costnerom a Whitney Houstonovou, bude v pokračovaní robiť spoločnosť aj Antonio Banderas či Morgan Freeman.

, 18.04.2021 12:20
Zabijakov osobný strážca 2 Foto:
Samuel L. Jackson, Salma Hayek a Ryan Reynolds a budú mať v akčnej komédii Zabijakov osobný strážca 2 spoločnosť. Napríklad Antonia Banderasa.

Tvorcovia zverejnili prvé zábery z očakávanej filmovej novinky Zabijakov osobný strážca 2.

V prvej časti s názvom Zabijakov osobný strážca dostal uznávaný bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) špeciálnu úlohu – musel chrániť svojho úhlavného nepriateľa, jedného z najznámejších zločincov sveta Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson). Ten sa stal kľúčovým svedkom v dôležitom prípade a Michael ho musel bez ujmy dopraviť na súdne pojednávanie. Neúprosný osobný strážca a obávaný zabijak, ktorí si dlhé roky šli po krku, sa tak proti svojej vôli stali súčasťou spoločného tímu.

Ako sa dozvedáme v novom traileri k pokračovaniu komédie, táto spolupráca zanechala na ochrankárovi Bryceovi trvalé stopy. Jeho terapeutka mu preto nariadi na čas prísny zákaz používania zbraní a povinný oddych od práce bodyguarda. Michael si však zaslúženú dovolenku dlho neužije. Na scénu totiž prichádza zabijakova žena Sonia Kincaidová (Salma Hayek), ktorá je ešte drsnejšia, akčnejšia a zábavnejšia ako jej manžel a pre telesného strážcu má pripravenú novú nebezpečnú misiu. Spoločným nepriateľom celej trojice sa stane pomstychtivý šialenec, ktorého si zahral Antonio Banderas. Vo filme sa objaví aj Frank Grillo, Tom Hopper, Richard E. Grant a herecká legenda Morgan Freeman.

Na filmových fanúšikov tak čaká divoká jazda plná hereckých hviezd, skvelých hlášok, šialených naháňačiek a akčných prestreliek so zbraňami, ale aj tých slovných. Snímka, ktorá by v prípade priaznivej situácie mala prísť do slovenských kín v lete 2021, má potenciál osloviť široké spektrum divákov a pomôcť opätovne rozbehnúť kultúrny život na Slovensku.

Do amerických kín by film mal byť uvedený 16. júna 2021, premiéra na Slovensku je predbežne plánovaná toto leto.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Zabijakov osobný strážca 2