Al Pacino sa vo veku 83 rokov stal po štvrtý raz otcom

Americký herec Al Pacino sa vo veku 83 rokov znova stal otcom. Oznámil to vo štvrtok jeho agent Stan Rosenfield, informuje TASR podľa správy agentúry AFP.

16.06.2023 12:00
Al Pacino Foto: ,
Herec Al Pacino na archívnej snímke z roku 2019.
debata (1)

V poradí štvrtý Al Pacinov potomok dostal meno Roman Pacino. Porodila ho hercova 29-ročná priateľka Noor Alfallahová.

Al Pacino známy z filmov ako – Krstný otec (1972), Zjazvená tvár (1983) či Vôňa ženy (1992), za ktorý získal aj Oscara – má už aj tri dospelé deti z predchádzajúcich vzťahov. S učiteľkou herectva Jan Tarrantovou má 33-ročnú dcéru Julie Marie a s herečkou Beverly D'Angelovou zase 22-ročné dvojčatá — syna Antona a dcéru Oliviu.

Krstný otec, Marlon Brando Čítajte viac Krstný otec ohúril divákov aj gangstrov

S Alfallahovou, ktorá bola v minulosti spájaná aj s rockerom Mickom Jaggerom, sa údajne začal stretávať vlani. Táto mladá celebrita sa na svojej stránke na Instagrame označuje za „rozprávačku“. Na webstránke filmovej databázy IMDb je uvádzaná ako producentka viacerých filmov vrátane ešte neuvedenej novej snímky Billy Knight, v ktorej hrá aj Al Pacino.

helen hunt Čítajte viac Helen Huntová má 60 a je stále dobrá, ako sa len dá

Len nedávno sa otcom po siedmy raz stal Al Pacinov 79-ročný priateľ a herecký kolega Roberto De Niro. Al Pacino ho teraz podľa stanice Fox News predstihol v pomyselnej kategórii hollywoodskeho herca, ktorý sa stal otcom v najvyššom veku.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Al Pacino