Celeste Buckingham bude spolupracovať s Pitbullom!

30.08.2013 14:05
Celeste Buckingham
Speváčka Celeste Buckingham si zaspieva duet s americkým rapperom Pitbullom. Autor:

Slovenská speváčka Celeste Buckingham podpísala zmluvu s americkým rapperom a producentom Pitbullom. Bývalá SuperStaristka potvrdila, že ich spolupráca by sa mala začať už čoskoro. ''Môj hit Run Run Run bol nasadený v americkej MTV s možnosťou byť zvolený do rotácie. Okrem mojich fanúšikov to zaregistrovalo a podporilo viacero známych spevákov, medzi nimi i Pitbull. Som s ním v kontakte už takmer rok a rokujeme o spolupráci, ktorá sa začne už čoskoro,'' prezradila speváčka.

Informácie potvrdil tiež jej americký manažér. Ako sme už informovali, Celeste Buckingham a Pitbull sa dohodli na celosvetovej spolupráci. Táto dohoda nezahŕňa iba nahrávanie spoločného duetu, ale predovšetkým zabezpečuje dlhodobú spoluprácu s Pitbullovým vydavateľstvom Mr. 305 Inc. i spoluprácu manažmentov na oboch stranách oceánu s cieľom podporiť Celestinu kariéru celosvetovo, vyjadril sa. Spolupráca sa zrodila ako výsledok rokovaní medzi vydavateľstvom Mr. 305 Inc. a tímom Celestiných amerických manažérov, ktoré koordinovala speváčkina matka Zarin Buckingham. Zarin a Celeste Buckingham zároveň založili a vedú spoločnosť Buckingham Entertainment Group, ktorej úlohou je podporovať nielen Celeste a Carmel Buckingham, ale tiež objavovať a podporovať iných umelcov.

Celeste Buckingham si už strihla duety napríklad aj s Mikeom Spiritom.

Celeste Rizvana Buckingham sa narodila 3. mája 1995 v Zürichu švajčiarskej matke a americkému otcovi. V dvanástich začala písať texty, pričom jedna z jej prvých piesní je Blue Guitar. Okrem skladieb, ktoré sa nachádzajú na jej debute Don't Look Back (2012), má za sebou už aj niekoľko spoluprác. So skupinou AMO nahrala skladbu Swing a s rapperom Majkom Spiritom sa predstavila v duetoch Ja a ty a I Was Wrong.

Pitbull má za na konte napríklad aj spoločnú skladbu s Christinou Aguilerou.

Tridsaťdvaročný Pitbull, vlastným menom Armando Christian Pérez, je rodákom z Miami, jeho rodičia však pochádzajú z Kuby. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 2001, pričom debutoval o rok neskôr ako hosť na albume Kings Of Crunk (2002) formácie Lil Jon & The East Side Boyz. Svoju prvú štúdiovku s názvom M.I.A.M.I. vydal v roku 2004, nasledovali nahrávky El Mariel (2006), The Boatlift (2007), Rebelution (2009), Armando (2010), Planet Pit (2011) a Global Warming (2012). Medzi jeho najznámejšie skladby patria I Know You Want Me (Calle Ocho), Hotel Room Service, Hey Baby (Drop It To The Floor) alebo Give Me Everything.

#Celeste Buckingham #duet #Pitbull #zmluva
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku