Metallica sa pripravuje na decembrový koncert v Antarktíde

Americká kapela Metallica odohrá koncert v Antarktíde. Podujatie sa bude konať 8. decembra v argentínskej stanici Carlini. Lístky na koncert budú môcť získať len fanúšikovia a fanúšičky z Argentíny, Čile, Kolumbie, Kostariky a z Mexika, ktorí sa zapoja do súťaže. V nej môžu vyhrať zájazd loďou do Antarktídy, ktorý bude trvať od 3. do 10. decembra a v rámci ktorého sa zastavia aj na spomínanom koncerte.

26.10.2013 16:00
Metallica Foto:
Americká skupina Metallica odohrá špeciálny koncert v Antarktíde. Dostanú sa naň len šťastní výhercovia súťaže.
debata

Informovali o tom členovia formácie prostredníctvom oficiálnej webstránky www.metallica.com. „Celú šou budeme vysielať prostredníctvom slúchadiel. Bude to pre nás úplne nová skúsenosť. Koncert budeme tiež streamovať naživo pre našich priateľov v tých krajinách Latinskej Ameriky, ktorí sa k nám nebudú môcť pripojiť. Taktiež to budeme nakrúcať, aby sme sa o to mohli neskôr podeliť aj s ostatnými,“ dodali.

Skupina Metallica vznikla v roku 1981 v Los Angeles a momentálne jej zostavu tvoria spevák a gitarista James Hetfield, bubeník Lars Ulrich, gitarista Kirk Hammett a basgitarista Robert Trujillo. Kapela debutovala v roku 1983 albumom Kill 'Em All, po ktorom nasledovali štúdiovky Ride The Lightning (1984), Master Of Puppets (1986), …And Justice For All (1988), Metallica (1991), Load (1996), Reload (1997), St. Anger (2003) a Death Magnetic (2008). Kapela prednedávnom zverejnila snímku Metallica: Through The Never (2013), ktorú nakrútil režisér a fanúšik kapely Nimród Antal. Dokument v 3D formáte prináša netradičný pohľad na dianie na javisku aj v zákulisí a to prostredníctvom príbehu jedného z členov štábu, mladíka Tripa, ktorého stvárnil Daniel DeHaan.

debata chyba
Viac na túto tému: #koncert #súťaž #Antarktída #Metallica