Nový album Oknom je na svete, Koščová ho predstaví na turné

22.09.2014 00:00
Katarína Koščová
Katarína Koščová vydáva nový album Oknom. Autor:

Už niekoľko dní je na svete ďalší autorský album speváčky Kataríny Koščovej. Novinka Oknom, ktorá ponúka trinásť skladieb, nebude jediným potešením pre jej fanúšikov.

Koščová už o necelé dva týždne odštartuje koncertný program, v rámci ktorého predstaví divákom štvrtý štúdiový album. Nebudú, samozrejme chýbať ani staršie skladby a najznámejšie pesničky bývalej účastníčky speváckej súťaže, ktorá sa za roky vyprofilovala ako originálna autorka a interpretka.

„Hráme pesničky, to je to, čo robíme. Chcela by som, aby na našich koncertoch bolo čo najviac života, aby bolo pekne všetkým zúčastneným v publiku i na pódiu. Prosto, aby sme spolu ladili,“ uviedla Koščová pred turné, ktoré odštartuje 30. septembra v Prahe. Po tom už budú nasledovať slovenské zastávky, medzi ktorými nechýba Bratislava, Nitra či Banská Bystrica aj Košice.

Katarína Koščová vydáva nový album Oknom.
Katarína Koščová vydáva nový album Oknom. Autor: Mikuláš Štec

Čo sa týka sprievodnej kapely, okrem klavíristu a spoluautora piesní na novinke Oknom Dana Špinera (Andrej Šeban Band) sa na pódiu objaví kontrabasista Rasťo Uhrík (Vertigo, Lanugo, Jana Kirschner), bubeník Honza Chalupa (Bran, Voilá, Jananas) a ako hosť na väčšine koncertov vystúpi aj známy virtuózny akordeonista Michal Červienka.

Zoznam koncertov Oknom tour:

  • 30.9.2014 o 22:00, Praha, Jazzdock (bez Michala Červienku)
  • 1.10.2014 o 19:00, Bratislava, Hotel Tatra
  • 2.10.2014 o 20:30, Nitra, Music a Cafe (bez Michala Červienku)
  • 3.10.2014 o 19:00, Zvolen, Stará radnica
  • 4.10.2014 o 19:00, Banská Bystrica, Klub HaD
  • 6.10.2014 o 19:00, Prešov, DJZ, malá scéna
  • 7.10.2014 o 19:00, Poprad, Dom kultúry
  • 8.10.2014 o 19:00, Košice, Kulturpark

Súťaž o nový album Kataríny Koščovej Oknom

Po piatich rokoch prichádza s novým albumom Katarína Koščová. Speváčka, ktorá začínala kariéru v speváckej súťaži, no postupne sa vyprofilovala ako originálna autorka aj interpretka, pripravila pre svojich fanúšikov novinku Oknom.

Katarína Koščová vydáva nový album Oknom.
Katarína Koščová vydáva nový album Oknom. Autor: archív Kataríny Koščovej

Cédečko, za ktorým stojí autorsky, ale aj producentsky v prvom rade tandem Katarína Koščová a Dano Špiner, ponúka trinásť nových skladieb. Už zo sociálnych sietí a serveru Youtube sú niektorým poslucháčom známe single Ticho či Oknom. O texty sa okrem samotnej speváčky postarala aj Silvia Kaščáková či známy český textár a skladateľ Michal Horáček.

Novinku predstaví prešovská rodáčka aj na koncertnom turné, ktoré odštartuje už 30. septembra v Prahe. Po tom budú nasledovať slovenské zastávky – viac informácií nájdete tu.

Na Pravda.sk môžete vyhrať tiež jedno z troch cédečiek Oknom. Stačí odpovedať správne na súťažnú otázku do nedele 28. septembra.

Výhercovia

Danka Filičková, Prešov, Jozef Tabák, Gelnica, Mária Kemková, Heľpa

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#hudba #turné #Oknom #Katarína Koščová #Michal Červienka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku