Marika Gombitová sa objaví v ďalšej relácii

12.12.2014 15:39
Marika Gombitová a Adela Banášová počas...
Marika Gombitová a Adela Banášová počas benefičného koncertu Úsmev ako dar. Na Štedrý deň ho odvysiela jednotka. Autor:

Prekvapením vianočného koncertu pre deti z detských domovov, náhradných a sociálne znevýhodnených rodín Úsmev ako dar, ktorý sa konal vo štvrtok v bratislavskej Incheba Expo Aréne, bola speváčka Marika Gombitová.

„Patrila k stáliciam ,úsmeváckej' benefície v deväťdesiatych rokoch. Po viac ako desaťročnej pauze sa opäť postavila pred hľadisko plné detí a zaspievala im svoje Vyznanie,“ uviedli organizátori.

Okrem Gombitovej sa na koncerte, na ktorom sa zúčastnilo viac ako tisíc detí zo 66 detských domovov, predstavili aj Peter Lipa, Lúčnica, Cigánski diabli, Fragile, Dara Rolins, Rytmus, Peter Cmorik, Marián Čekovský či Adam Ďurica. Záznam z koncertu odvysiela Jednotka na Štedrý deň o 13.30 h.

Marika Gombitová sa po dvanástich rokoch strávených v ústraní vrátila na televízne obrazovky už 7. decembra. S piesňou Vyznanie vystúpila v relácii televízie JOJ V siedmom nebi.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#návrat #Vyznanie #Marika Gombitová #Úsmev ako dar #benefičný koncert
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku