V Bratislave vystúpia Limp Bizkit

Americká kapela Limp Bizkit vystúpi 9. júna v bratislavskej Aegon aréne Národného tenisového centra (NTC). Podujatie sa bude konať pod značkou BA City Beats, ktorá v minulosti organizovala napríklad rovnomenný festival a tiež koncerty interpretov ako Primal Scream či Jamie Cullum.

11.02.2015 12:00
Spevák Fred Durst z kapely Limp Bizkit. Foto:
Spevák Fred Durst z kapely Limp Bizkit.
debata (4)

„Tento rok sme sa rozhodli sústrediť na sólové koncerty a s festivalmi si dávame pauzu. Značka BA City Beats bude žiť v halách a kluboch, kam chceme priniesť tú najlepšiu hudbu z celého sveta bez žánrového obmedzenia. Rockové formácie veľkosti Limp Bizkit sa na Slovensku v poslednom čase objavujú len veľmi zriedkavo, preto sme radi, že sa nám ich podarilo získať,“ uviedol PR manažér podujatí pripravovaných pod značkou BA City Beats Ján Papač. Vstupenky na koncert sú dostupné v sieti Ticketportal od 45 eur.

Limp Bizkit vznikli v roku 1994. Na konte majú šesť štúdiových albumov a množstvo vlastných hitov ako napríklad Nookie, Take a Look Around, Rollin', Boiler či My Way, ale i niekoľko coververzií – Faith od Georgea Michaela, Behind Blue Eyes od The Who alebo Bittersweet Home, ktorá je mixom hitu Bitter Sweet Symphony už nefungujúcej britskej kapely The Verve a skladby Home Sweet Home od Mötley Crüe. Na celom svete dosiaľ predali viac ako 40 miliónov nahrávok. Formáciu tvoria Fred Durst (spev), Sam Rivers (basgitara, vokály), John Otto (bicie) a Wes Borland (gitara, vokály). Skupina plánuje tento rok vydať očakávanú siedmu štúdiovku Stampede of the Disco Elephants, z ktorej už zverejnila skladby Lightz, Ready to Go (feat. Lil Wayne), Thieves a Endless Slaughter.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #BA City Beats #Limp Bizkit #koncert v Bratislave