Chiki liki tu-a má Milenku. Pozrite si nový klip

Slovenská kapela Chiki liki tu-a zverejnila videoklip k piesni Milenka. Klip nakrúcali pod dohľadom režiséra Jara "Jarisa“ Vaľka.

16.02.2015 12:27
Chiki Liki Tu-A Foto:
Skupina Chiki liki tu-a.
debata

„Človek uvidí, čo všetko kapela môže zažiť počas svojej existencie. Je tam úplný úvod z čias vzniku kapely, čo sa s ňou deje teraz a čo nikdy nezažije,“ opísal Martin Višňovský hlavnú myšlienku videa. Novinka pochádza z očakávanej štúdiovky Slzy tvý mámy, Šedivý a spol., ktorá vyjde 2. marca. „Album už máme doma, tento týždeň nám prídu tričká, plagáty k turné sme rozposlali do klubov a budúci týždeň ideme na poštu s poriadne veľkým balíkom,“ doplnil Višňovský.

Všetci, ktorí chcú mať nahrávku doma v deň jej vydania a získať niečo navyše, môžu ešte stále využiť webstránku www.chikiliki.sk a výberom z dvanástich alternatív podporiť uvedenie novinky na trh. Deň po vydaní albumu vyrazí zoskupenie na turné, počas ktorého zavítajú do 16 slovenských a dvoch českých miest. Súčasťou koncertov v Bratislave, Prešove, Prahe a Brne bude tiež krst.

Chiki liki tu-a vznikli v 90. rokoch minulého storočia v Prešove. Zloženie kapely prešlo niekoľkými zmenami a v súčasnosti v skupine okrem spomínaného hudobníka pôsobia aj spevák a gitarista Ľubo Petruška a bubeník Tomáš Višňovský. Kapela už koncertovala vo Veľkej Británii, Francúzsku, Írsku, Belgicku, Švajčiarsku či Nemecku. Na konte majú hity ako Laska moja de si, Ďakujem, Kristina či Monte Carlo (…v šušťakoch). Zatiaľ posledný album s názvom Dvojkilometrový jeleň vydali v roku 2005.

debata chyba
Viac na túto tému: #videoklip #milenka #Chiki liki tu-a