Suzi Quatro príde so svojim posledným turné do Bratislavy

Americká speváčka Suzi Quatro vystúpi 19. decembra v bratislavskej Aegon Aréne NTC, aby oslávila s fanúšikmi 50. rokov muzikantskej kariéry. Podľa slov speváčky by malo ísť o jej posledné turné.

08.04.2015 13:15
Suzi Quatro Foto:
Suzi Quatro príde so svojim posledným turné na Slovensko.
debata (4)

Suzi Quatro je považovaná za prvú ženu, ktorá si vydobyla dominantnú pozíciu na rockovej scéne. Aj keď je slávna priekopníčka ženského rocku stále plná energie, chystá sa na odchod do dôchodku a posledné turné.

"Začal sa môj 51. rok na scéne a myslím, že to je dobrý čas na labutiu pieseň. Mama mi vždy hovorila: „Nikdy nehovor nikdy, pretože potom budeš vyzerať ako idiot.“ No, pokiaľ ide o mňa, toto je moje posledné turné. Odchod do dôchodku nebudem znášať veľmi dobre, asi sa zbláznim,“ uviedla Suzi Quatro.

Fanúšikovia americkej speváčky majú teda poslednú možnosť užiť si koncert speváčky naživo. V Aegon Aréne NTC odohrá rockerka prierez svojej 50– ročnej tvorby. Počas dvojhodinového koncertu zaznejú aj jej najväčšie hity ako Can the Can, 48 Crash, Devil Gate Drive či She's In Love With You. „Predvediem dvojhodinovú šou, na ktorej som tvrdo pracovala, bude to veľmi špeciálne. Nechcem veľa prezradiť, ale budete odchádzať so slzami v očiach,“ povedala Suzi Quatro.

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Suzi Quatro #koncert na Slovensku #posledné turné #50 rokov kariéry #Aegon Aréna NTC