Marika Gombitová nahrá novú pieseň

Marika Gombitová naspieva titulnú pieseň k rozprávke Sedem zhavranelých bratov. Text piesne napísal Kamil Peteraj a hudbu zložil Vašo Patejdl.

22.04.2015 13:13
Marika Gombitová Foto:
Marika Gombitová myslí svoj návrat vážne.
debata (1)

„Na budúci týždeň nahrávam ústrednú pesničku k slovensko-českej rozprávke Sedem zhavranelých bratov. Hudbu zložil Vašo Patejdl, text napísal Kamil Peteraj. Režisérkou je Alice Nellis. Veľmi sa na túto prácu teším, držte mi palce,“ napísala speváčka na svojom profile na Facebooku a informáciu potvrdil aj distribútor filmu.

Rozprávka na motívy predlohy Pavla Dobšinského, príde do slovenských kín už 28. mája. Alice Nellis do filmu obsadila Marthu Issovú, Janu Oľhovú, Mariána Geišberga, Sabinu Remundovú aj Mira Nogu či Csongora Kassaia.

Speváčka Marika Gombitová strávila dvanásť rokov v ústraní. Na televízne obrazovky sa vrátila vlani v decembri, keď v dvoch programoch vystúpila so svojím najväčším hitom Vyznanie.

Novú pesničku s názvom Tak som chcela všetkých milovať, Gombitová naposledy ponúkla poslucháčom v roku 2007. Predtým ju dvakrát na spoluprácu presvedčil Miroslav Žbirka. Po vyše dvadsiatich rokoch od ich dueta V slepých uličkách nahrali spolu pieseň Nespáľme to krásne v nás (2001) a o štyri roky neskôr skladbu Tajnosľubná (2005).

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Marika Gombitová #Sedem zhavranelých bratov