Peter Nagy vystavuje v Prahe čierne krásky

Výstavu svojich "fotografických obrazov" otvoril v Prahe v prestížnom Salut klube hotela Absolut slovenský spevák Peter Nagy. V pražských Holešoviciach je možné vidieť čierno-biele podobizne krásnych žien s tmavou pokožkou z takých exotických krajín ako Kanárske ostrovy, Kostarika, Kuba, Singapur či Namíbia.

22.11.2006 13:00
debata

„Je to moja trojročná práca a vyjadruje môj obdiv k dievčatám rôznej farby pleti, pretože veľa cestujem. Sú tam modelky z Kostariky, z Namíbie, tohto roku som fotil Kanárske ostrovy – to je táto slečna, tá ´veľká´,“  ukázal na fotografiu krásky s veľkými prednosťami a dlhými nohami, a pokračoval: 

„v Singapure som bol minulý rok, predminulý rok na Kube. Takže nafotil som strašne pekné dievčatá a je to taká kolekcia exotických žien,“ vysvetlil Peter Nagy. Výstava ani náhodou neznamená, že hudobná scéna prišla o jednu zo svojich stálic, ktorá má stále na to, aby vypredala pražskú Lucernu. 

„Predovšetkým sa vždy cítim byť najskôr skladateľ a textár, potom spevák a fotografia je moja záľuba. Ja to síce robím profesionálne, ale neživým sa tým. Živím sa muzikou,“ vysvetlil muzikant, ktorý bude v Lucerne koncertovať najbližšie 5. decembra.

debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy