Spevákom v Let´s Dance to ladí na pódiu aj mimo neho

02.06.2008 14:00
vokalisti - Let´s Dance
Vokalisti z relácie Let´s Dance si užívajú každé kolo naplno. Zľava: Lazaro de Jesus Hodelin Thomas, Danka Šutková, Andrea Zimányiová, Katka Sečkárová, Dominika Mirgová a Robo Opatovský.

Speváčka Andrea Zimányiová po úspechu v prvej sérii televíznej tanečnej šou Let´s Dance opäť dostala angažmán v Bigbande Gustava Broma. Novým hlavným mužským sólistom a teda jej speváckym partnerom v Let´s Dance 2 je Robo Opatovský.

Napriek tomu, že je to ich prvá spevácka spolupráca, obaja hlavní protagonisti si ju nevedia vynachváliť, povedala manažérka speváčky Ada Žigová. „Andrea je úžasná speváčka, obdivoval som ju už v prvej tanečnej horúčke,“ nešetril komplimentmi Robo. Andrea je podľa vlastných slov rada, že si tak dobre padli do noty nielen po speváckej, ale aj ľudskej stránke.

„Dúfam, že sa s Robom na pódiu nevidíme posledný raz, je nielen vynikajúci spevák, ale aj úžasne zábavný chalan a jeho humor mi je blízky,“ reagovala. Dvojicu hlavných sólistov Andreu Zimányiovú a Roba Opatovského v jednotlivých kolách tanečnej súťaže dopĺňa napríklad herec a spevák Kamil Mikulčík, v skladbách latinsko-amerických tancov najmä Lazaro de Jesus Hodelin Thomas z Kuby, ale priestor dostala aj finalistka tretej SuperStar Dominika Mirgová.

Spevácku zostavu úspešnej šou dopĺňajú Danka Šutková a Katka Sečkárová, ktoré sú „spievajúcimi gitaristkami“ v Andreinej kapele Margot. „Druhá séria Let´s Dance nás zastihla v práve rozbehnutom klubovom turné a tak to, že som s dievčatami aj v Let´s Dance, aj v kapele, je vec mimoriadne praktická – pri našich cestách po Slovensku sa naše auto mení na "skúšobňu“, a keď sa potom vraciame do Bratislavy v nedeľu nadránom, ba niekedy až ráno a priamo do PKO na skúšku s orchestrom, máme už všetko dokonale nacvičené a rady sa znova zvítame s ostatnými spevákmi i inštrumenta­listami orchestra," prezradila Zimányiová.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku