Spadla z oblakov - nový klip Mira Jaroša exkluzívne na Pravda.sk

Pesničky z druhého albumu speváka Mira Jaroša majú úspech. A už druhá z nich sa dočkala aj vlastného videoklipu. Spadla z oblakov.

24.11.2008 06:00
Miro Jaroš Foto:
Spevák Miro Jaroš žne úspechy aj s tretím singlom z albumu Tlaková níž - pesničkou Spadla z oblakov.
debata

„Keď som mal hotovú melódiu dlho som hľadal inšpiráciu, o čom napísať text. Potom mi cestou v autobuse napadol ten infantilný text o Spadnutej z oblakov, zaznamenal som si ho na mobil a pesnička v retro štýle bola o pár dní hotová,“ hovorí Jaroš o treťom single z jeho úspešného albumu. V štýle nápadu „Spadla z oblakov“ sa pred časom niesol aj krst nahrávky Tlaková níž, v klipe sa však fanúšikovia Mira Jaroša žiadnej Majky z Gurunu alebo záberov zo starého seriálu nedočkajú.

Videoklip nakrútil Marek Koller a Silvia Gnepová počas vystúpenia v Trnave. Tie sú zostrihané so zákulisnými pohľadmi počas príprav prvého videoklipu k hitu Tlaková níž. „Je to skôr dokumentárny klip o tom, ako to vyzerá keď hráme s kapelou na pódiu alebo nahrávame v štúdiu,“ vysvetlil Jaroš, ktorý doprial singlu na Slovensku ojedinelý počet remixov. „Spadla z oblakov vyšla na maxisingli, ktorý obsahuje jedenásť verzií tejto nahrávky,“ uviedol spevák, ktorému s remixami pomohol Vlado „Rendy“ Gnepa, Róbert Burian a Jakub „Waxtime“ Laca.

Videoklip Spadla z oblakov si môžete pozrieť exkluzívne na stránke Pravda.sk.

debata chyba
Flowers