Suzi Quatro zahrá v Bratislave aj najväčšie hity

Šesťdesiatpäťročná muzikantka vystúpi 19. decembra v Aegon Aréne Národného tenisového centra (NTC).

13.12.2015 05:00
Suzi Quatro Foto:
Suzi Quatro príde so svojim posledným turné na Slovensko.
debata (2)

Americká speváčka a hudobníčka Suzi Quatro predstaví počas bratislavského koncertu, ktorý sa bude konať 19. decembra v bratislavskej Aegon Aréne Národného tenisového centra (NTC), aj najväčšie hity. „Samozrejme, zaspievam moje najväčšie hity ako If You Can't Give Me Love, Stumblin' In či Devil Gate Drive. Nebudú chýbať ani novšie skladby a pripravujem aj prekvapenia. Tie predsa k tomuto obdobiu patria. Jedno viem sľúbiť naisto, bude to veľkolepé,“ povedala 65-ročná rockerka.

Rodáčka z Detroitu sa predstaví v rámci turné, o ktorom vyhlásila, že je jej posledným. „Som naozaj rada, že u vás vystúpim v predvianočnom čase. Pochádzam totiž z katolíckeho prostredia a Vianoce pre mňa veľa znamenajú. Milujem toto obdobie a ak môžem niekoho potešiť, veľmi rada to spravím. Pripravili sme dve hodiny plné energie, dobrej nálady, ale aj spomínania. Vianoce, posledný koncert. Musí to byť aj trochu dojemné,“ uviedla.

Susan Kay „Suzi“ Quatro vydala debutový eponymný album v roku 1973, pričom zatiaľ naposledy ponúkla nahrávku In The Spotlight (2011), ktorá je jej 15. štúdiovkou. Na konte má aj koncertný záznam Live And Kickin' (1977) či množstvo kompilácií. Medzi jej hity patria okrem spomínaných skladieb aj piesne Can The Can, 48 Crash, Daytona Demon a Your Mamma Won't Like Me. Objavila sa aj v niekoľkých seriáloch.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #koncert #Suzi Quatro
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy