Iron Maiden zahrá na letisku v Žiline

10.02.2016 10:21
Skupina Iron Maiden príde so svojou šou do Žiliny.
Skupina Iron Maiden príde so svojou šou do Žiliny. Autor:

Britská metalová kapela Iron Maiden vydala vlani v septembri po piatich rokoch štúdiový dvojalbum The Book of Souls. K platni, ktorá zanamenala komerčný úspech a na čelo albumových rebríčkov sa vyšvihla v 24 krajinách sveta, pripravila celosvetové turné.

Začína sa 24. februára v americkom Fort Lauderdale a po zastávkach v Južnej Amerike, Ázii, Oceánii, Austrálii a Afrike sa skupina koncom mája dostane aj do Európy. Nevynechá ani Slovensko – 6. júla zahrá na letisku v Žiline. Vstupenky na koncert sa začnú predávať v piatok 12. februára o 10. h v sieti Ticketportal.

"Nevieme sa dočkať začiatku tohto turné! Konečne vyrazíme na koncerty za našimi fanúšikmi – a to je presne to, čo máme na hraní najradšej. Od posledného koncertu na predchádzajúcom turné na Sonisphere vo Veľkej Británii uplynulo až 19 mesiacov. Tento mesiac štartujeme obrovské svetové tour, takže sa naozaj tešíme. Bude úžasné znovu vidieť fanúšikov na Slovensku. Vždy sme si hranie u vás užili. Samozrejme, o konkrétnom setliste ešte nie je rozhodnuté. Určite vám radi zahráme naživo aj nové skladby. A keďže sme sa nejaký čas nevideli, isto pridáme aj množstvo obľúbených hitov. Keďže sme práve uprostred príprav úplne novej šou, naozaj tvrdo makáme na tom, aby sme priniesli niečo mimoriadne. Dávame do toho celé srdce! Za vašu vernosť a trpezlivosť si to zaslúžite,” povedal spevák Bruce Dickinson o ohlásenom koncerte na Slovensku. Hosťom Iron Maiden bude kapela The Raven Age.

#Iron Maiden #koncert #The Book of Souls #Žilina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk