Pozrite si videoklip Korben Dallas k piesni Vietor

V novinke si spolu s kapelou zahrala aj burlesková tanečnica Lotta Love.

03.07.2017 16:00
debata

Novinka vznikla v priestoroch Luna Baru v bratislavskom Hoteli Kyjev. Jej autormi sú Michal Masarovič a Peter Lieskovský z produkčného tímu Epic Production. Najnovší počin formácie si môžu jej priaznivci pozrieť prostredníctvom služby YouTube.

Spolu s členmi formácie si v klipe zahrala aj slovenská burlesková tanečnica Lotta Love. „Lotta Love patrí vo svojom obore medzi špičku, boli sme preto veľmi radi, že bola ochotná s nami spolupracovať. Atmosféra jej vystúpenia sa dokonale hodí k pesničke, pekne sa dopĺňajú. Bolo by skvelé, keby ľudia mali niekedy príležitosť vidieť túto našu spoluprácu aj naživo,“ vyjadril sa spevák a gitarista Juraj Benetin. „Veľmi sa teším, že sa nám táto spolupráca podarila. Myslím si, že moje vizuálne prevedenie k tejto nádhernej skladbe dokonale sedí,“ dodala tanečnica, ktorá je zakladateľkou prvého burlesque movementu na Slovensku Bratislava Burlesque. Okrem toho sa v novinke predstavili aj priaznivci formácie, ktorých na nakrúcanie pozvala prostredníctvom sociálnej siete Facebook. "Chceli by sme sa poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí zareagovali na našu výzvu na Facebooku, venovali svoj voľný čas a rozhodli sa v klipe účinkovať. Prišlo ich necelých tridsať, čo bol presne počet, ktorý sme potrebovali. Boli veľmi milí a aj vďaka nim panovala pri natáčaní skvelá atmosféra,” vysvetlil bubeník Ozo Guttler.

Kapela sa v júli bude venovať koncertovaniu na Slovensku aj v Českej republike. V piatok 7. júla odohrá open-air koncert v Tiskárni na Vzduchu v pražskej Stromovke a o deň neskôr sa predstaví na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch. V druhej polovici mesiaca ich čakajú vystúpenia v Gelnici (21. júla), Levoči (22. júla), Rajeckých Tepliciach (23. júla), Bratislave (28. júla) a na Počúvadlianskom jazere (29. júla). Korben Dallas sa okrem toho budú venovať aj nahrávaniu novej hudby k druhej sezóne seriálu Za sklom (2016) televízie JOJ.

debata chyba
Viac na túto tému: #vietor #Korben Dallas