Avril Lavigne chce po chorobe vydať dokonalý album

03.09.2017 12:00
Avril Lavigne
„Zaslúžite si odo mňa len to najlepšie a presne to vám dám,“ odkazuje Avril Lavigne fanúšikom. Autor: ,

Kanadská speváčka Avril Lavigne po niekoľkoročnej pauze sľubuje fanúšikom a fanúšičkám nový album. Tridsaťdvaročná rodáčka z Belleville v provincii Ontário sa tak vyjadrila prostredníctvom služby Instagram, kde zároveň poďakovala za podporu počas liečby lymskej boreliózy.

„Chcem sa všetkým poďakovať za trpezlivosť, kým pracujem na novom albume. Bola to veľmi dlhá liečba a ja si chcem byť istá, že je to dokonalé. Zaslúžite si odo mňa len to najlepšie a presne to vám dám. Nemôžem sa dočkať, keď sa s vami podelím o novú hudbu, na ktorej pracujem. Sľubujem, že tu bude skôr, než sa nazdáte," napísala speváčka, ktorej lymskú boreliózu diagnostikovali v roku 2014 a odvtedy fanúšikov priebežne informovala o svojich pokrokoch v liečbe.

Avril Lavigne v roku 2002 vydala debutový album Let Go. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I'm With You či Losing Grip. Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a Avril Lavigne (2013). Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy. Objavila sa vo filmoch Fast Food Nation (2006) či Osobná spravodlivosť (2007

#lymská borelióza #Avril Lavigne #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk