James Blunt predstaví svoj album o láske aj v Bratislave

29.11.2017 13:35
James Blunt
James Blunt sa naposledy predstavil v Bratislave v roku 2014. Autor: ,

Jeden z najúspešnejších popových spevákov súčasnosti vystúpi v rámci svetového turné The Afterlove v Bratislave. Koncert sa uskutoční 10. 5. 2018 v bratislavskej NTC aréne.

Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album The Afterlove, na ktorom spolupracoval s tímom skúsených spolupracovníkov. Prvý singel Love Me Better pre neho napísal Ed Sheeran. Singel zaznamenal veľký úspech v Anglicku, Francúzsku, Švajčiarsku, ale aj v Čechách a na Slovensku. S písaním piesne Bartender pomohol americký skladateľ a producent Teddy Geiger. Ďalej na albume spolupracoval aj spevák Ryan Tedder z One Republic.

Bývalý vojak James Blunt predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You're Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

James Blunt už na Slovensku vystúpil a dokázal fanúšikom, že okrem zaľúbených piesní, v ktorých je majster, dokáže prekvapiť aj tancom medzi divákmi či zoskokmi z pódia. Predaj vstupeniek na koncert začína 1. decembra o 9. hodine.

#koncert #NTC #James Blunt #The Afterlove
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku