Na Pohodu prídu aj Jessie Ware a Sophie

Festival sa uskutoční od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne a vystúpia počas neho tiež The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, Danny Brown, Rodriguez, Kronos Quartet a mnohí ďalší.

21.02.2018 14:00
Jessie Ware Foto: ,
Speváčka Jessie Ware.
debata

Jessie Ware vydala debutový album Devotion v auguste 2012. Nahrávka sa dostala v UK Charte na piate miesto a speváčke vyniesla nomináciu na Mercury Prize. Nasledovali štúdiovky Tough Love (2014) a Glasshouse (2017), ktoré sa v UK Charte takisto dostali do top 10. Jej skladba Meet Me in the Middle sa objavila na soundtracku filmu Päťdesiat odtieňov sivej (2015) a nahrávka Till The End zase doplnila hudobný sprievod snímky Predtým, ako som ťa poznala (2016). Interpretka má na konte aj päť nominácií na MOBO Awards alebo štyri nominácie na BRIT Awards.

Sophie zaujala v roku 2013 singlom Bipp alebo o rok neskôr skladbou Lemonade. V novembri 2015 vydala kompiláciu Product. Spolupracovali s ňou napríklad aj Madonna, Vince Staples, Charli XCX alebo Cashmere Cat. Na Pohode sa predstaví v SLSP Space Aréne.

debata chyba
Viac na túto tému: #Jessie Ware #Pohoda 2018 #Sophie