Stinga bude na Bratislavskom hrade sprevádzať Shaggy

Jamajský muzikant Shaggy bude sprevádzať Stinga na jeho letnom európskom turné v historických objektoch miest. V slovenskej metropole dvojica vystúpi v priestoroch Bratislavského hradu 26. júna.

02.03.2018 12:50
Shaggy Sting Foto: ,
Shaggy a Sting počas ich vystúpenia na Grammy 2018.
debata (5)

Obaja budú vystupovať sólovo i spoločne a zahrajú aj ukážky z pripravovaného spoločného albumu 44/876 s nádychom ostrovnej hudby, ktorý vydajú 20. apríla.

Spolu so svojimi kapelami odohrajú aj notoricky známe hity ako Every Breath You Take, Englishman in New York, Message in a Bottle, It Wasn't Me, Mr. Boombastic či Angel.

Dvojica spojila kreatívne zložky svojich tímov, aby vznikol spoločný hit Don't Make Me Wait. Skladba vzdáva hold karibským rytmom, ktoré oboch umelcov očarili. Vznik piesne zároveň ukončil spoluprácu interpretov na albume, ktorý je plný radostných rytmov, melodickej a povznášajúcej hud­by.

Stinga a Shaggyho budú na turné sprevádzať ich muzikanti. V kombinovanej kapele zahrajú Stingovi gitaristi Dominic Miller a Rufus Miller, hráč na bicie Josh Freese a Shaggyho vokalisti Monique Musique, Gene Noble a hráč na klávesy Kevon Webster.

5 debata chyba
Viac na túto tému: #koncert #Sting #bratislavský hrad #Shaggy