Hip-hopový sviatok štartuje už v piatok. Príde Kali aj Chaozz

28.06.2018 14:00
Raper Kali na zábere zo svojho Instagramu.
Raper Kali vystúpi na festivale Hip-Hop žije. Autor:

Do Bratislavy na Zlaté piesky mieri špička českej a slovenskej hip-hopovej scény.

"Tento rok máme najnadupanejší line up v histórii. Prídu všetci dôležití slovenskí a českí raperi, vrátane Kaliho, ktorý u nás ešte nehral. Mnohí sa tešia aj na českú legendu Chaozz, ktorá sa len nedávno opäť vrátila na scénu. Osobne som veľmi zvedavý na veľkú americkú hviezdu Ricka Rossa, ktorý bude hrať v noci z piatka na sobotu,“ uviedol pre médiá jeden z organizátorov Boris Marhanský.

Návštevníci sa môžu tešiť aj na vynovený areál, ktorý im poskytne väčší komfort. Pokiaľ ide o bezpečnosť, organizátori majú prísne pravidlá.

„Neplnoletí návštevníci do 15 rokov môžu navštíviť festival len pod dozorom zákonného zástupcu alebo osoby staršej ako 18 rokov. Tínedžerov vo veku 15 až 18 rokov pustíme aj samých, ale majú prísny zákaz konzumácie alkoholických nápojov. Všetci do 18 rokov budú mať špeciálne označenú pásku. Ak vznikne podozrenie, že neplnoletý návštevník je už pri vstupe do areálu pod vplyvom alkoholu alebo akýchkoľvek iných návykových látok, nebude pustený do festivalového areálu,“ dodáva Marhanský.

Pripravená je VIP zóna, prístupná však bude iba dospelým návštevníkom. Tam na nich čaká vlastný bar, chillout zóna, občerstvenie, pokerová zóna či fotostena, môžu sa stretnúť aj s interpretmi. Festival je síce predovšetkým o hudbe, nebude chýbať ani sprievodný program.

„Už od piatka večera sa bude dať hrať streetball, kto sa chce niečo nové naučiť, môže skúsiť graffiti workshop, pripravený je aj hip–hop tanečný battle či tanečné semináre. Verím, že každý záujemca si vyberie,“ doplnil Marhanský.

Po Bratislave zavíta festival Hip-Hop žije ešte do ďalších štyroch miest, po prvý raz aj do Prahy. Česká metropola uvedie festival 28. júla, na Domaši prebehne počas troch dní od 3. do 8. augusta, na Duchonke 17. až 19. augusta a v Ostrave 1. septembra.

#kali #Hip-Hop žije #Chaozz
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk